Šta je novo?

Huawei P10 lite

Hahhhaha zato sam se ja zaglavio na b321 i ne mrdam za živu glavu. A ako se pojavi nešto značajno tipa Pie ili tako nešto, kako ćemo onda da ga updateujemo? Jel service romovi rade u tom slučaju?
A svidja mi se b321 sto ne smara sa azuriranjima ne mora da se dizejbluje.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
A svidja mi se b321 sto ne smara sa azuriranjima ne mora da se dizejbluje.


Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Baš to, čak i na silu da probaš nema update hahahaha. A ako ikada želim da prodam ovo čudo i vratim se na zvanični rom koji ima updateove, da li sme servisni posle ovoga da se pali?
 
Baš to, čak i na silu da probaš nema update hahahaha. A ako ikada želim da prodam ovo čudo i vratim se na zvanični rom koji ima updateove, da li sme servisni posle ovoga da se pali?
Hm, ne bih preporucio. Bolje hwota8 do neke sa servisnim i onda dload da sve zakljuca.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Hm, ne bih preporucio. Bolje hwota8 do neke sa servisnim i onda dload da sve zakljuca.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Znači u govnima sam generalno [emoji23]. Znači da nađem servisni tipa 370 i ako budem hteo da ga prodajem na HWOTA nabacim 370 i posle toga dload.
 
Ma to 5 minuta posla. Nije neki problem.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Super, hvala. Ja neću da ga diram ništa, 4H Sota mi je maksimum i jedino sam na b321 uspeo da izvučem toliko malo pre, nikad više nisam mogo da dobacim. Razmišljao sam ja i na EMUI 5 da se vraćam, nego... Shvatio sam da će samo kamera i baterija da budu još gore. Bolje od ovoga nema. Sledeći uređaj verovatno neće da bude Huawei i toliko.
 
Pozdrav drustvo, javljam da sam resio problem sa telefonom, baterija je ispustila dusu, zamenjio sam sa novom, nije mi jasno kako je stiglo do to ali sta je tuje

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sta li se desava sa Catuvom i update-om za Siriuz? Kako Alexxx kaze da je dobar ja ne mogu da docekam i otkljucam ovo moje cudo :)
Dobar je Siriuz, al ja se vratih na b321. Lepo radi, baterija super puni, anuntu rezultat najbolji za sada na toj beta verziji. IMG_20180921_215314.jpegScreenshot_20180921-210132.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Da, napunio juče, ovo je bilo jutros.
Ma sljaka b321 super. To bi bilo to, oko 6,5h sota za 1 dan ili oko 4,5h za dva dana. Ni sa jednom drugom verzijom nisam nikad izvuko duze bateriju. Ne menjamo ga za sad. Uzgred sam i pobriso u system/app vecinu google aplikacija da mi ne smetaju.
Screenshot_20180922-131644.jpeg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
40dab77c4a19013981aa4a820d678536.jpg
 
Ma sljaka b321 super. To bi bilo to, oko 6,5h sota za 1 dan ili oko 4,5h za dva dana. Ni sa jednom drugom verzijom nisam nikad izvuko duze bateriju. Ne menjamo ga za sad. Uzgred sam i pobriso u system/app vecinu google aplikacija da mi ne smetaju.
Pogledajte prilog 257444

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
40dab77c4a19013981aa4a820d678536.jpg
Ja sam odmah instalirao ROOT Explorer i pobrisao sav bloatware, čak i one koje koirstim (da ne zauzimaju duplo mesta) pa ih instalirao sa play storea klasično.
 
Možda bi bilo još bolje da se flešuje morfuz kernel?
Ma sljaka b321 super. To bi bilo to, oko 6,5h sota za 1 dan ili oko 4,5h za dva dana. Ni sa jednom drugom verzijom nisam nikad izvuko duze bateriju. Ne menjamo ga za sad. Uzgred sam i pobriso u system/app vecinu google aplikacija da mi ne smetaju.
Pogledajte prilog 257444

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
40dab77c4a19013981aa4a820d678536.jpg

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Možda bi bilo još bolje da se flešuje morfuz kernel?

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Mozda, ali neka ga ovako malo [emoji6]. Morfuz kernel daje dodatne governore u kernel editoru ali nesto ja kolko sam experimentiso na Siriuz nisam dobio neke posebno bolje performance recimo od ovih na b321.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
To sam i ja video, ali na drugom sajtu. Ništa ne verujem, dok ne vidim. Mada, ne znam kako ćemo moći da apdejtujemo, pošto na b321 nema ota, a da ga rollam na HWOTA nesmem, zasigurno ima uljeza na serveru.
Rollas do sigurne verxije [emoji6]. Sta si se uspanicio. [emoji23][emoji23][emoji23]

Poslato sa VKY-L29C432B375
 
Nazad
Vrh Dno