Šta je novo?

Huawei P10 lite

Upravo sam to radio.trazio servisni rom za C738 nougat,ali ga nazalost nigde nema.
 
taj gledao i ja,ali mislim da je sa njime promenjen oeminfo za oreo,a ja imam za nougat.
 
Mogu li ja sada da ubacim na oreu Oeminfo od nougata i odmah servisni za nougat iako je u fonu oreo?Probacu nekada sigurno,sad se radujem ovom c185 :) Sve radi savrseno.Baterija se napunila od 27% do 100% za 1h i 20min,sto je definitivno brze nego na C432.Tako se kod mene punila na Nougatu.Jos jedan + od mene za C185.Koliko vidim,ja se vise ne vratih na C432.Sta rade ovi blesavi Kinezi,meni vise nije jasno.
 
Poslednja izmena:
Mogu li ja sada da ubacim na oreu Oeminfo od nougata i odmah servisni za nougat iako je u fonu oreo?Probacu nekada sigurno,sad se radujem ovom c185 :) Sve radi savrseno.Baterija se napunila od 27% do 100% za 1h i 20min,sto je definitivno brze nego na C432.Tako se kod mene punila na Nougatu.Jos jedan + od mene za C185.Koliko vidim,ja se vise ne vratih na C432.Sta rade ovi blesavi Kinezi,meni vise nije jasno.
Hm... Iz mog iskustva sa p9 lite to je moglo sa emui 5 na emui 4. Medjutim ovde nisam probao taj postupak. Ako ti radi ok c185 onda nemas sta da cackas vise. [emoji6]

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B366
 
Ne da radi,nego kod mene ubija.Ostaje definitivno fon na C185.Ne mogu da verujem i koliko je sada na fonu bolja prednja kamera.
 
Jel imao neko problema sa deljenjem interneta sa drugim telefonom ovaj drugi ga nevidi.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Jel imao neko problema sa deljenjem interneta sa drugim telefonom ovaj drugi ga nevidi.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
A koji model ti je drugi telefon? Meni poveze instant na p10 plus
Mislis na wifi direct ili na Hotspot?

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B366
 
Poslednja izmena:
iako sam zadnji update uradio prije nekih mjesec dana,najednom mi danas stalno izlazi poruka na ekranu kada mi je ugasen wifi i to uvijek kada otkljucam mob,dosadno pravo
l9mr0Fu.jpg

svejedno da li pritisnem otkazi ili uredu ,kad ga ponovo upalim opet se pojavi,dakle samo kada mi je ukljucen mobilni internet a wifi je ugasen
da li je neko imao slican problem i ako zna kako ga rijesiti
 
iako sam zadnji update uradio prije nekih mjesec dana,najednom mi danas stalno izlazi poruka na ekranu kada mi je ugasen wifi i to uvijek kada otkljucam mob,dosadno pravo
l9mr0Fu.jpg

svejedno da li pritisnem otkazi ili uredu ,kad ga ponovo upalim opet se pojavi,dakle samo kada mi je ukljucen mobilni internet a wifi je ugasen
da li je neko imao slican problem i ako zna kako ga rijesiti

Meni se isto desilo na b370 juce. Uradio reset i opet isto pojavljivalo, i kliknuo na to otkazi i ono vise ne prijavljuje [emoji6]. Nesto sa google bug ali sad sljaka. Ni sam ne znam kako se iskljucilo I sta je okidac za taj pop-up prozor koji itlritira zesce. Ne moz da zive dok ne sjbu nesto.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
 
Poslednja izmena:
Probao danas da prebacim region na C738.Ubio sam se dok sam namestio sve i kad na kraju slag na tortu.Ovaj servisni za C738B191 Nougat,nije uopste taj servisni,vec ko zna sta je.katastrofa.Uklonjen mu cak i apdejt softvera.Ne pokusavajte.
 
Meni se isto desilo na b370 juce. Uradio reset i opet isto pojavljivalo, i kliknuo na to otkazi i ono vise ne prijavljuje [emoji6]. Nesto sa google bug ali sad sljaka. Ni sam ne znam kako se iskljucilo I sta je okidac za taj pop-up prozor koji itlritira zesce. Ne moz da zive dok ne sjbu nesto.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370

pritiskao sam i jedno i drugo ali opet iskace poruka,danas vecinu vremena bio na mobilnom internetu i fakat iritira pravo,bukvalno kod svakog paljenja iskoci,zestoko smaranje fakat
 
Poslednja izmena:
Probao danas da prebacim region na C738.Ubio sam se dok sam namestio sve i kad na kraju slag na tortu.Ovaj servisni za C738B191 Nougat,nije uopste taj servisni,vec ko zna sta je.katastrofa.Uklonjen mu cak i apdejt softvera.Ne pokusavajte.
Sta si dobio za build? Testkey ndr? To ako nema data paket ostane bez pola opcija ukljucujuci i updater.
U principu mozes komotno da koristis Hwota metodu za rebrand. Tu ti i ne treba servisni nego sa Ff izaberes koji hoces.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
 
Poslednja izmena:
pritiskao sam i jedno i drugo ali opet iskace poruka,danas vecinu vremena bio na mobilnom internetu i fakat iritira pravo,bukvalno kod svakog paljenja iskoci,zestoko smaranje fakat
Ne znam sta sam ja kliknuo, ali se izgubilo. I na telegramu bas dosta kritika na taj bug. Ako si beta tester za google obrisi axuriranje za google servis. Mozda ga to zeznulo. Ili iskljuci play protect da vidis dal ce opet da se javlja, obrisi I kesh iz recoverija. Screenshot_20180830-183547.jpegScreenshot_20180830-183625.jpeg

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
 
Bild je pisalo nesto System i neki brojevi,a u zagradi 0 i neka slova.Sve je ok.Vratio ga ja na C432,onako iz zezanja ;) Evo cekam malo da se osvezi baterija,pa se vracam na C185.
 
Ne znam sta sam ja kliknuo, ali se izgubilo. I na telegramu bas dosta kritika na taj bug. Ako si beta tester za google obrisi axuriranje za google servis. Mozda ga to zeznulo. Ili iskljuci play protect da vidis dal ce opet da se javlja, obrisi I kesh iz recoverija. Pogledajte prilog 256256Pogledajte prilog 256257

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370

hvala ti na odgovoru;) ali evo skontah na kraju da je problem pravio ovaj wi-fi+ ,ne razumijem kako odjednom da pobrljavi,ali cim sam ga iskljucio prestalo je da iskace,pa eto ako neko bude imao isti slucaj da zna o cemu se radi
 
hvala ti na odgovoru;) ali evo skontah na kraju da je problem pravio ovaj wi-fi+ ,ne razumijem kako odjednom da pobrljavi,ali cim sam ga iskljucio prestalo je da iskace,pa eto ako neko bude imao isti slucaj da zna o cemu se radi

Thanks. Mada meni to i dalje ukljuceno.....Ali ima logike da je to nesto u pitanju.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
 
Bild je pisalo nesto System i neki brojevi,a u zagradi 0 i neka slova.Sve je ok.Vratio ga ja na C432,onako iz zezanja ;) Evo cekam malo da se osvezi baterija,pa se vracam na C185.
Ti poče kao Alexxx da se igraš xD. Što nisi odma c185?

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Sad kad izlize memoriju od wajpovanja ima da radi zajebalo vek. [emoji16]

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
Treba razraditi to hahahhahahaha. Jel samo meni fala bogu ovo cudo radi kako treba? Vidim svi imaju primedbe, i drugari i vi po internetu...

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Treba razraditi to hahahhahahaha. Jel samo meni fala bogu ovo cudo radi kako treba? Vidim svi imaju primedbe, i drugari i vi po internetu...

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Ma meni ne koci bre nista. To sto je bio pop up prozor za wifi nekako odustalo, nema da izlece vise. Ostalo sve radi regularno sem tog punjenja od 90 do 100%, al to meni ne smeta. I ovako svako vece ide na punjac.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
 
Ma meni ne koci bre nista. To sto je bio pop up prozor za wifi nekako odustalo, nema da izlece vise. Ostalo sve radi regularno sem tog punjenja od 90 do 100%, al to meni ne smeta. I ovako svako vece ide na punjac.

Poslato sa VKY-L29C432B375, WAS-LX1C432B370
Tišina, ti si izlizao memoriju tebi i da oće da koči ne može hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]. Nego vidim Mugy baš zaglavio bio a sad se fali na c185. Pitam se da li je stavrno tolika razlika u kvalitetu softvera.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
hvala ti na odgovoru;) ali evo skontah na kraju da je problem pravio ovaj wi-fi+ ,ne razumijem kako odjednom da pobrljavi,ali cim sam ga iskljucio prestalo je da iskace,pa eto ako neko bude imao isti slucaj da zna o cemu se radi
E hvala na ovome! I meni se malopre pojavilo to dosadno obaveštenje. Da potvdim da gašenjem wi-fi+ nestaje!
 
Tišina, ti si izlizao memoriju tebi i da oće da koči ne može hahaha [emoji23][emoji23][emoji23]. Nego vidim Mugy baš zaglavio bio a sad se fali na c185. Pitam se da li je stavrno tolika razlika u kvalitetu softvera.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
Evo fon je sada opet na C185.Radi fantasticno. Primedbi nemam. Neka se izlize ceo hardver, ionako je vec sve jedno [emoji3]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ljudi gde da kupim usb kabl za punjenje a da je kvalitetan ? Vec treci mi riknjava u roku od 6 meseci. Neka preporuka a da nije aliexpress mrzi me da cekam mesec dana dok stigne. Inace ja sa p10lite prezadovoljan ...pre neki dan stigao B367 preko ota.
 
Mislim da je vec neko pitao, ali se ne secam odgovora - da li da kada updateujem instaliram ono sto mi prvo ponudi kao novu verziju (konkretno, B367 od 111 MB ) ili da idem na onaj full package od preko 2GB? U cemu je razlika (osim ocigledno u velicini :D ) i sta je bolje?
 
Ljudi gde da kupim usb kabl za punjenje a da je kvalitetan ? Vec treci mi riknjava u roku od 6 meseci. Neka preporuka a da nije aliexpress mrzi me da cekam mesec dana dok stigne. Inace ja sa p10lite prezadovoljan ...pre neki dan stigao B367 preko ota.
Na KP imas Ugreen od 1.5m za 500 dinara... Uglavnom ih svi hvale, posebno njihove punjace, pa cenim da su i kablovi ok. Ja ih nisam koristio, pa ne mogu nista iz prve ruke da ti kazem... Cena jeste jaca nego da porucis sa AE, ali neces cekati.
 
Mislim da je vec neko pitao, ali se ne secam odgovora - da li da kada updateujem instaliram ono sto mi prvo ponudi kao novu verziju (konkretno, B367 od 111 MB ) ili da idem na onaj full package od preko 2GB? U cemu je razlika (osim ocigledno u velicini :D ) i sta je bolje?
Ja sam pitao i još nemam pravi odgovor. Taj mali update pečuje već postojeći sistem, a ovaj veliki je ceo novi sistem koji zamenjuje postojeći. Šta je bolje i dalje ne znam. Nikad nisam probao taj veliki. Do sad sam uvek imao battery drain posle malog updatea. Šta će biti sa velikim videćemo sledeći put.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno