Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Dosta vremena na mobilnom netu nesto manje na wifi. Odnos 65-35.
Očigledno postoji problem sa Android OS i Android System ali sta je tu je prebacuje 5SOT za jedan radni dan sasvim ok.

ja mislim da je to samo prikaz, da drugačije računa te procente. pa imaš 5:10h SOT sa 2/3 na 3G, koliko misliš da treba da imaš na 3G, 6h. nije ovo Z2, to on može 10-15h sot na 3G i 100% [emoji23]

inače i kod mene je otprilike takvo trajanje baterije, tako to izgleda kad imaš utegnut sistem bez drainova :)
 
Poslednja izmena:
Kada uzmem telefon javljam se Vojkanu, kao i uvek. :)
 
Ma znam Vojkane to je mozda cak i veci odnos u korist mob neta i to sve LTE. Ali svejedno nervira me kad skida a ima tih trenutaka po 2 procenta odjednom ili kad mi igasi fon na 3-4 procenta do kraja i takvi gafovi. Napisao sam da sam zadovoljan :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
ja mislim da je to samo prikaz, da drugačije računa te procente. pa imaš 5:10h SOT sa 2/3 na 3G, koliko misliš da treba da imaš na 3G, 6h. nije ovo Z2, to on može 10-15h sot na 3G i 100% [emoji23]

inače i kod mene je otprilike takvo trajanje baterije, tako to izgleda kad imaš utegnut sistem bez drainova :)
Ne mere ni z2 vise na 6.0.1 retko predje 6h :-(
 
Menja lepo prikaz kako vreme prolazi. Bas mi se svidja. ☺️

5a427f171ea72e6b2803430544afb733.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ma znam Vojkane to je mozda cak i veci odnos u korist mob neta i to sve LTE. Ali svejedno nervira me kad skida a ima tih trenutaka po 2 procenta odjednom ili kad mi igasi fon na 3-4 procenta do kraja i takvi gafovi. Napisao sam da sam zadovoljan :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

to je do kalibracije, i meni se dešavalo da vidim da imam 5%, čačkam nešto možda minut i on mi se ugasi u ruci :) nije stvarno otišlo 5% od 3450 mah za to vreme...
 
..niti se on gasi tek kad se isprazni potpuno :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel probao neko Pixel live wallpaper? Odlična je, stavio sam malopre, praticu da li se brže prazni baterija nego inače. Video sam danas da je neko portovao sa novih pixela, radi samo na nougat 7.0 i 7.1 verzijama.
709fa97cf34d06a6a52d9acf86a3947d.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Ja sam ga stavio. Oduvek sam jurio takav neki live wallpaper.
Još uvek ne mogu da kažem da li i koliko utiče na bateriju.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ja koliko sam od sinoć primetio, nikakav uticaj na bateriju nema. Nadam se da će tako i ostati.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
@SretenBG, koja je procedura za ubacivanje?

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Skinuo apk sa XDA, rade fino, videcemo za bateriju :) @Cached samo skini apk sa xda linka :wave:
 
Zahvaljujem, probacu cim se dokopam fona. :)
I, sta utvrdiste za bateriju? Vuce li wall vise ili ne?

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Koliko sam ja primetio do sada , ne utiče na bateriju.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Za ovo kratko vreme, koliko imam telefon, ja sam oduševljen! Ekran je fenomenalan, a zvučnici su me ostavili bez daha. Posle prvog yt klipa sam rekao wow!
Baterija za sad deluje sasvim dobro.
f31cca9809bb27b875ea7dcd2788d116.jpg
eae671fc6364fcd7459e7ce35e06ff64.jpg


Jedino sam se smorio dok sam instalirao sve updateove:)

Pp mom skromnom mišljenju uvredljivo best buy


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Koliko ljudi je uzelo ovaj telefon u poslednje vreme :)
 
Pala je cena baš fino... Oko 350e nov telefon što je sasvim pristojna cena...
 
Da li sa ovim live earth wall-om mora i lokacija da bude ukljucena? Posto meni stalno pokazuje s. ameriku.

Sent from my Nexus 5X
 
Stigao i moj primerak. I, naravno, losiji od proslog. Power dugme znatno pliceg hoda i labavije (kao sto je neko pominjao u temi). Deluje odvratno pored ovog drugog. Bas bedak...

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Gde da vidim? Videh nesto kao za bootloader ali ne pise mi tamo nista koliko videh. Ima li neka app?
Hebem ti kontrolu kvaliteta njihovu. I malo je zuci od ovog drugog.

Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
pa udjes u bootloader i onda sa volume dugmicima ides na ono barcodes i tu ti pise kada je napravljen.
 
Ti si maler. Prati te to od iphone. Nađi neku garavu cigančicu da ti skine maler :D
 
Prati ga to vec godinama, jbem ti koji god fon kupi ima neku manu.. [emoji102]


Sent from my D6503
 
Hm... Sad ni sam nznm dali da predjem na 6p


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Ovaj deluje ok, samo je to dugme malo bezvezno. Sad cu da pogledam za datum.
318bf6b38b915b57d47955dd2e3517e6.jpg

813229a615e48772a7806367f4ce785e.jpg

Ovaj 04/11 je moj. Pogledacu to za Chrome, samo da isflesujem.
Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
kada si vec tu otvori chrome i ugasi sve tabove i pogledaj kako prikazuje tu sivu pri menjam osvetljenju.. zna da je pokazuje kao crnu umesto sivu na nekim delovima ekrana . standarna boljka amoleda

edit"

90% tih telefona na srpskom trzistu su prve serije.. imam teoriju da su to vraceni mobovi za zamenu sa novim :) verovatno ih nabavljaju za po 200e komad :)
 
Poslednja izmena:
@Kzs12, predji bre slobodno. Nije nikakva katastrofa, jednostavno je malo mekse dugme. Labavije.
Loznica, ma sta da mu radim. To mu je sto mu je, kakav bude bice. Hebem ti telefone vise, svaki ima falinku.
EDIT:
Proverio Chrome na ovom od devojke. Crno desno, ostatak sivkast. A ekran je inace svetliji sa leve strane celom ivicom. Tipicna Amoled nejednakost.
Sent from my Nexus 7 WiFi using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno