Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Pa odakle naruciti?

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Taj ne šalje u Srbiju. Ima Danilo nove pulene, iz njemačke [emoji23]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
maxresdefault.jpg


Moram dupli post, a da odgovorim samom sebi.
Ovaj sajt su mi poslali "bugari" da salju kod nas, jer oni salju samo za US.
http://bigupgadgets.com/battery-hb416683ecw-for-google-nexus-6p-nexus-6p-a2-nexus-6p-a1.html

Našao sam ovo sasvim slučajno - http://www.cellephone.de/en/cell-ph...or-huawei-angler-replaced-hb416683ecw/a-5844/
Koliko vidim na oba sajta ima da se odabere Srbija kao zemlja tako da smo izgleda rešili problem :beer:

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslao sam im mail, ali planiram svakako da narucim danas/sutra. Placanje je preko PP, sto je opet dosta sigurno. Ne znam da li da kupujem onu vrecicu za grejanje ili da grejem fenom.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Mores brate i Polarcell naruciti, mozda su i bolje, ali i skuplje naravno duplo.

Provjeri da li salju za ovde i javi ....[emoji482]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mores brate i Polarcell naruciti, mozda su i bolje, ali i skuplje naravno duplo.

Provjeri da li salju za ovde i javi ....[emoji482]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Ja ih ne nalazim na google-u. Tj. ne nalazim za 6p.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Je l' to stiglo b'ate, kol'ko je izaslo? Vidio sam da ima Polarcell za 6 mislio sam da ima i za 6P.

2 najbolje baterije polarcell i CS. Samo mislim da ke PC bolja, ipak je njemackog porijekla, a i skuplja je duplo barem za 6, 30eura.

Boga pitaj vise i da li salju nama, gledao na ebay postarine po 40$...

Meni je ok baterija jos uvijek, nego gledam ako bude trebalo da je sistem i kanal razradjen.


Sto se tice CSa generalno, neko kaze dobra, nekome iscurila itd. Svakako ni jedna nije bolja od originalne to jedino, ali opet uzeti ove (koje furaju svoj izgled) nego klonove.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Je l' to stiglo b'ate, kol'ko je izaslo? Vidio sam da ima Polarcell za 6 mislio sam da ima i za 6P.

2 najbolje baterije polarcell i CS. Samo mislim da ke PC bolja, ipak je njemackog porijekla, a i skuplja je duplo barem za 6, 30eura.

Boga pitaj vise i da li salju nama, gledao na ebay postarine po 40$...

Meni je ok baterija jos uvijek, nego gledam ako bude trebalo da je sistem i kanal razradjen.


Sto se tice CSa generalno, neko kaze dobra, nekome iscurila itd. Svakako ni jedna nije bolja od originalne to jedino, ali opet uzeti ove (koje furaju svoj izgled) nego klonove.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Kako mislis nijedna nije bolja od originalne (za 6p)? Ako izdrzi da ne gubi kapacitet (bar ne ovoliko) za godinu dana, odmah je bolja od originalne :D Sve i da nadjemo original, opet ce za godinu dana biti isto. Ne ulazim da li cemo zadrzavati telefon i to.
Jos jedno razocaranje:
301a8e20a2831d2ea283d451fe792555.jpg

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
^ pa original je valjda krš, najveći broj problema na ovom telefonu je usled loše baterije valjda.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Zeza nas Stjepan :D
@Zulu 92 ma nema ništa, niko ne šalje u Srbiju kao da smo šugavi ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ Ova tema lici na Viber prepisku.
Sumadinac,opteretio si ovu temu sa tvojom baterijom,kupi drugi fon.
 
Haha došao si iz one teme gde su te sprdali ovde da provociraš [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Može, a i nemamo izbora [emoji6]
Samo do 50€ da bude pošiljka zbog carine.
Na sajtu kažu da je van Nemačke poštarina 2€, dok je na ebay-u veća cifra, što mi je malo čudno - http://www.cellephone.de/en/content/versand/ ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sad cu im poslati mail pa javljam.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Smaraš i generalizuješ bre prijatelju, a i nije faks nego univerzitet, što je totalno nebitno u 6P temi ...
I nemoj da okrećeš stvari, svi koji su tamo čitali su videli šta si pisao [emoji3]
Osim toga drugi su te poklopili, a ti se uhvatio za mene, što je u logično jer je ovaj drugi admin :D

Sad cu im poslati mail pa javljam.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока

Za sada 3 možeš da rezervišeš [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Sve nas koji su na 6p itekako interesuje tematika oko baterije i gde se ista moze nabaviti i odakle je najsigurnije poruciti, zlu ne trebalo :D ja jos ne razmišljam o zameni tek sam neki 9-10 meseci na 6p, jos mi nije kriticno da menjam ali tamo krajem godine cu verovatno i ja traziti neku zamenu :)
Ps... Izasao apdejt za PN i ElementalX :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Telefon kao da je cuo da sam narucio novu bateriju i alat, pa na 8% predje 4 sata SOT-a. Do sad nije htelo preko 3. Svakako leti baterija napolje cim dodje nova :D

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Jel dobio neko od vas sto ste porucili baterije neki tracking broj ili bili kakvu potvrdu da je poslato?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ništa nisu poslali, samo su skinuli pare sa računa ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Treba ih kontaktirati, nakoh 9. Ja cu moci tek popodne.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
[YOUTUBE]H93SPsFDuiU[/YOUTUBE]

Sve u svemu lepo radi ovaj Android 8 DP3, mogli bi da ubace crnu temu i da vrate grafik prikaza jačine signala.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kazu poslali su pre 2 dana kad sam i narucio i dali mi tracking koji kao ne radi dok ne izadje iz Nemacke. 17 track ga prepoznaje kao DHL. Navodno stici ce mi izmedju 19. i 24. juna.
 
Poslednja izmena:
Idi na dhl sajt, pa unesi tamo tracking broj. Ako stvarno oni prevoze, pisace ti tacno dan kad stize

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Probaj na aftership. Meni 17 track nikad nije davao tacne info

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno