Šta je novo?

Huawei Nexus 6P

Meni se dešava i da ne registruje, kakav crni delay. :D

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Pa dobro može i bez d2tw, nije sad to neki minus ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
Mnogo lakše nego da stiskam dugme. Plus što me nervira dugme jer nije dovoljno "tvrdo"...

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Mislim da je najbolja kombinacija za bateriju EX i DrunkSauce lite gov podesavanja. Probaj to batake.
 
Meni se dešava i da ne registruje, kakav crni delay. :D

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
Da nije slucajno ukljucen jos neki gesture? Secam se da mi je prosli put to pravilo problem.
Inace, ima taj minimalni delay. Nisam znao da vam je to bas toliki problem. I na senzor moras da zadrzis malo prst.

Mislim da je najbolja kombinacija za bateriju EX i DrunkSauce lite gov podesavanja. Probaj to batake.

Probacemo, probacemo. ;)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Što je franco ugasio zram?
Korisna je to stvar jbt, ne vidim razlog da se isključi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
@Batak, na EX sam, uključen DT2W i navbar slide to lock. Ne verujem da to može da ga uyebe.
 
Kako što je ugasio ?
Mora tako da se secne negde kako bi SoT bio malo veći [emoji6]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
Probao neko onaj novi gov profil?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Inace, ima taj minimalni delay. Nisam znao da vam je to bas toliki problem. I na senzor moras da zadrzis malo prst.

Da, i fp je spor [emoji23]
Samo što tamo jednostavno držiš prst i on kad tad zavibrira i odradi unlock (ili fail), na ekranu uradiš dupli tap pa čekaš kao degen i nemaš pojma jel ga registrovao pa se samo malo premišlja dok upali ekran ili se jednostavno ništa neće ni desiti. Jednostavno dt2w spada u one stvari koje su potpuno beskorisne ako su nepouzdane.

Što je franco ugasio zram?
Korisna je to stvar jbt, ne vidim razlog da se isključi.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Čudan je on lik, mislim da privatno koristi iPhone, ostali telefoni mu samo stoje u sobi da vidi jel prolazi flash i eventualno ih malo pročačka, generalno ih ne koristi. Zato isto nema pojma kad je preterao sa zavrtanjem zarad bolje baterije pa često ima verzije koje rade kao traktor.
 
Ma gde bez ruta, da poludim od reklama. A rom je stock februarski. :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
A kako se braniš od reklama? Meni adaway na wifi blokira sve, ali zato na mobile data kao da ne postoji?!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Obriši proxy i port ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
Dok mi je bio rutovan telefon nijedna reklama ni na Data ni na Wi-Fi sa Adaway aplikacijom ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
Koji si adaway koristio, ovaj novi što ima u opcijama systemless mod ili neki stariji za koji si morao da flešuješ systemless hosts?
 
Samo Google kernel [emoji1]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.9 (Build 855)
 
Pa taj zram ne može opteretiti procesor nikako, mislim da ga ima i n5 iz 2013.
A opet znači.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa taj zram ne može opteretiti procesor nikako, mislim da ga ima i n5 iz 2013.
A opet znači.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Zašto mene ubeđuješ, nisam ga ja izbacio nego Portugalac [emoji23] hteo je i na 5x da ga ubije ali kaže da tad reloaduje sve živo [emoji23] [emoji28]
 
Da, i fp je spor [emoji23]
Samo što tamo jednostavno držiš prst i on kad tad zavibrira i odradi unlock (ili fail), na ekranu uradiš dupli tap pa čekaš kao degen i nemaš pojma jel ga registrovao pa se samo malo premišlja dok upali ekran ili se jednostavno ništa neće ni desiti. Jednostavno dt2w spada u one stvari koje su potpuno beskorisne ako su nepouzdane.

Pa zavibrira i kad mu uradis DT2W. [emoji14]


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Jbt ovo reloaduje sve zivo. Dajte link za taj DU 11.1 (nema na xda).

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Idi na g+, download sekcija

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Hahahaha, slabo batakuje znači? [emoji23]
Promeniće ovaj telefon u roku od mesec dana :D

Ne moraš da menjaš ceo ROM, stavi samo neki custom kernel, on je zadužen za te stvari.
Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Batakuje ocaj, nista ovo ne valja. Razmisljam i da stavim PN + elemental , secam se da je to bilo ok. Ali ajde prvo da probam ovaj DU.
Ma kakva promena, nece ovaj duze od mene. :)
Hvala Nikola, nasao. :)
P. S. Ovaj sugavi Chrome mi vec 2x prekida download (samo nestane) kao da sam uradio force stop. Ccc...
Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ipak prekida download kad ga zakljucam. Je l' i ovo do sugavog kernela ili ima neko dodatno podesavanje?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Batake idi na PN, mislim da ne moze bolje od toga. Batali franca decko se zaigrao :D
Svaka cast njemu ali koristiti ajfon ili sta vec kao prvi telefon a praviti kernel za 6p ne ide bas.
Secam se da je dorimanx pravio za g2 kernel i testirao na svom telefonu sve.. Zato je i vecina verzija kernela bila sjajna.
 
Flesnuh ovaj Vojkanov DU pa cemo da vidimo. :)
Ako ne valja tu je PN. :)
Ma Indijanac, hebes bateriju ako laguje.
27d9e001d61b106347cf937ea94125a1.jpg

ce5dcf6fc1a5f393521556b1e96916b1.jpg

Au. :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
1 GB aplikacija, burazeru za tebe je op3t a ne Dirty unicorns :)
Kako radi tapatalk? :)
 
Nazad
Vrh Dno