Šta je novo?

Huawei Mate 20 Pro

Evo vam siva za testiranje...ova provereno pokazuje sve falinke, od burn ina pa nadalje.Pogledajte prilog 260139

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
https://ibb.co/iQddSf

Gledajte sta su mi odg iz mts-a

Uzas.

Meni su to isto odgovorili ali u petak :D Dakle samo su promenili datum u tvom slučaju, tj današnji, a meni su poslali identičan odgovor samo što je stajalo da bi isporuka trebalo da krene od sutra ( subota 3.11 ) :D Mts je nepibediv :D Ako me uskrate za neki poklon, igram se malo sa njim i vraćam ga nazad :D Briga me što su nesposobni. Bez wireless punjača, sata i memorijske kartice me ne zanima fon :D Smart cover mogu da ne pošalju :D
 
Probao sa ovim. Nisam strucan oko OLED ekrana,jel ovo "normalno" ili ne?

Znaci mrkli mrak,0%...socivo kamere telefona tik iznad ekrana M20 pro
f16a53959a73b8cd2245a9038a65f519.jpg
Ja ovde ne vidim nikakav problem, sve je cisto po mom misljenju. Samo prati stanje u narednih nekoliko dana, jer su ljudi prijavljivali da im se problem javljao posle 3-4 dana.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
LG ili BOE panel? Mislim da su koristili i jedan i drugi panel.
 
Evo vam siva za testiranje...ova provereno pokazuje sve falinke, od burn ina pa nadalje.Pogledajte prilog 260139

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Evo i ovako. Priznajem,strucnjak nisam za OLED.

Slobodno,ko se razume,neka iskomentarise. Opet,skroz mrak,prst pred okom se ne vidi,0% osvetljenje

Ako ima jos neko neki sud,tu sam. Ne patim od kompleksa da nesto svoje branim,uzdizem,ako ne valja,Boze moj,menjam odma za isti uredjaj.
8841f974f0b3ab804a1aa8ee9a4e10b0.jpg
 
Probao sa ovim. Nisam strucan oko OLED ekrana,jel ovo "normalno" ili ne?

Znaci mrkli mrak,0%...socivo kamere telefona tik iznad ekrana M20 pro
f16a53959a73b8cd2245a9038a65f519.jpg
Probijanje po desnoj strani ali nije strašno. Samo ne mogu da skontam jel ti ovde brightness na max...to obavezno napucaj! Edit: takođe uđi u neki slika mod ako može da ti se ne vidi ni jedno dugme na ekranu osim slike

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja ovde ne vidim nikakav problem, sve je cisto po mom misljenju. Samo prati stanje u narednih nekoliko dana, jer su ljudi prijavljivali da im se problem javljao posle 3-4 dana.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Hvala na informaciji. Naravno da cu pratiti. Zedge aplikaciju od sada cu vise koristiti...haha
 
Pojedini korisnici se žale na zelenu liniju. Jeste da je kod tebe ovako gledano desna strana svetlija od leve ali ako imaš sumnje, pravac ProMobi i menjaj :). Možda čak možeš da dobiješ i novi uređaj. Meni su rekli u VIP-u recimo kada sam pazario S7 da ukoliko vidim neki problem u roku od 24 sata odmah dobijam novi uređaj. Možda i ovde možeš da tražiš novi uređaj ako misliš da ovaj ima defekt.
 
Mislim da u roku od nedelju dana možeš da tražiš šta god želiš.
 
Probijanje po desnoj strani ali nije strašno. Samo ne mogu da skontam jel ti ovde brightness na max...to obavezno napucaj! Edit: takođe uđi u neki slika mod ako može da ti se ne vidi ni jedno dugme na ekranu osim slike

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Kakvi max,osvetljenje na 0%

Nigde nema nekih linija,golim okom maltene da je svuda uravnotezeno

Mada od one teme na xda,vise mi se zelena boja zavrtela u glavi i ocima.

Pogledam telefon pozadi,ono zelena boja,umesto twligiht boje...bukvalno...koliko se utripovo
 
Mislim da u roku od nedelju dana možeš da tražiš šta god želiš.
14 dana ako si online porucio,i bez ikakvog obrazlozenja raskidas ugovor. Stigao mi taj papir

Inace cim stavim osvetljenje na 5% boje sa obe strane ujednacene
 
A da odeš u neku od poslovnica pa da tamo probaš i uporediš sa svojim aparatom?
 
Tesko...potreban je potpuni mrak,pa tek onda.

Mada gledam na xda,ljudima cak i sa malo povecanim osvetljenjem na fabrickom dialeru se vidi bas jasno probijanje.
 
Možemo da sredimo nestanak struje, samo javi gde i kada :). Zarad tvog mira, možda najbolje da odmah odreaguješ i tražiš zamenu uređaja. Ipak to nije mala cifra za telefon.
 
Znam sta cu raditi. Radim na prometnom mestu,gde klinci nose te skupe telefone sa OLED ekranima,pa cu da testiram,isto ovako,pa cu videti.

Dosta bilo vise testiranja,krenula radnica da me zeza kako imam problem sa prostatom hahaha
 
Aman nemaš problema sa ekranom za sada, to je za oled sve ok i u granicama normale. Pri tome nikad telefon nećeš držati na 0%. Brightness na onoj slici digni na max ako hoćeš da ustanoviš da li imaš burn in i ukloni sve osim slike. Uživaj u telefonu, kad budeš imao neku anomaliju (nedajbože), znaćeš!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ako ti tako kazes,moje je da ti verujem.
Vec sam napisao,cim se malo podigne osvetljenje,na 5% strane su ujednacene.

Inace danas na max osvetljenju,nisam nista primetio.

Praticu svremena na vreme stanje,ali cu vise uzivati u istom
 
Ma koristi normalno pa ako nastane problem imas garanciju, u prvih 6 meseci moraju da ti zamene uredjaj za nov osim ako ne naglasis da zelis popravku, ne moras 10 puta dnevno gledati i cekati da se pokvari, kvaris sebi iskustvo :)
 
Jel treba sa nekim telefonom da se slika,ili moze screenshoot da se napravi?

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Mora da se slika, pošto screenshotom dobijamo izvornu sliku, a ne ono što prikazuje telefon.
 
Najbolje da se se slika sa drugim telefonom u mrklom mraku, pa onda da se uradi screenshot te slike na najjacem suncu :D
 
Na s8 kod mene se vidi do 7 jasno, 6ica do prve polovine, posle ne. Tako da je o ovo super svakako. Zanimljiv test .
 
Znaci da ga ne bacam onda. Ajde ako ima jos neko neka se javi da istestiramo ovaj ekran kao ljudi haha

Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene se na mate 10 pro vidi do 4 cak. Verovatno i to zavisi od toga na koji mod je trenutno ekran podesen, da li je adaptive, basic itd.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno