Šta je novo?

Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro

Tačno će te me naterati da se vratim u huawei vode koliko ga hvalite ;) [emoji14]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Stigao mi update da li da odradim? Do sad sam na svakom odradjivao bez razmisljanja sad bi da se malo konsultujem. [emoji847]
763ebe4631a5ffa96fa0ee2d7d11df57.jpg


Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ja taj update furam već više od mesec dana... Kad sam ga dobio od telekom.de, posle par dana sam odmah dobio taj update.
Komšo, veruj, nema greške sa 10 Pro...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Tačno će te me naterati da se vratim u huawei vode koliko ga hvalite ;) [emoji14]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Nemoj, ostani veran Samsungu. :D

Mislim licno misljenje je da nista neces dobiti, a moraces da dodas dosta para. Da li vredi? Mislim da ne, ali opet tvoja zelja plus novac nek odluce :)
 
^ sledeći na listi mi je pixel 2 druže, danas malo falilo da odem po onaj beli sa kp za 600e...sreća dozvao se pameti na vreme. A mate 10 pro eventualno kad se približi na 50-100€ doplate s8 da uzmem da probam.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Komšo, dobra ti lista :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Pridružujem se jatu sa standardnim Mate 10, za sad je sve super hoću da odradim u narednih ppar dana rebrand sa kineskog na neki evropski rom.
 
Čestitam, ajde baci koju sliku, verovatno to sve najviše i zanima...
I napisi tvoj neki utisak o Mate 10..

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
 
Pa za sad nemam još nekih velikih utisaka, jer mi je tek sinoć dopao šaka. Po neku sliku mogu da bacim kasnije kad dođem kući.
 
Nek te lepo sluzi> Ti si jedini sa obicnim Mate 10?
 
Nisam siguran, mislim da je još par ljudi pikiralo na njega ali ne znam da li ga je iko kupio.

U odnosu na Leeco Lemax 2 koji je zamenio što se tiče brzine nije neki upgrejd, što se vizuelnog dela tiče tu je mate 10 dva koplja ispred.

Zanimljivo je da je

Baterija je takođe mnogo bolja, nemam još konkretne podatke ali se oseća se razlika za sad 3 sata sot-a i 65% ostalo.

Probao sam malo desktop modi fino radi, može se koristiti dva moda, jedan je sam ekran mobilnog a drugi je full desktop gde se tel može koristiti kao virtuelni miš i tastatura.

za menjanje telefona sam se odlučio zbog bolje baterije, kamere, 3,5mm džeka i kompaktnosti.

Za sad mi fali TWRP i po neki custom ROM, drugih zamerki nemam za sad.

IMG_20180118_173215.jpgIMG_20180118_173230.jpgIMG_20180118_173236.jpgIMG_20180118_173241.jpg
 
Nesto mi kasni odziv kad ga otkljucavam na otisak prsta. [emoji848]

Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Kod mene na 10 pro je nenormalno brzo i precizno, nisam do sada sreo bolji fp senzor.
 
Takodje nemam problema sa FP, odlično reaguje....

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Video klip nisam pogledao, ali da 50% preko noći AOD pojede, pa to nema šanse, bar ko smene to nije slučaj. Jer sam i sam sve testirao, vec par puta, ujutru ga skinem sa punjača i tek sutra dan uveče ide na punjač, pojede možda 3 do 4% baterije preko noći, nista vise od toga. Kod. Mene je sve popaljeno što može da bude, da ne bude zabune...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Nije vas strah aod koji se ne pomera?
Kontam da bi zaradio burn in u roku od mesec dana.
Bar ja nisam primetio da se sat pomera po ekranu, možda i grešim.
 
Pomera se sat po ekranu, stalno... Ne razmišljam o burn in :)

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
50% aod istrosi bateriju preko noci. Smesno. Nesto tu debelo nije u redu
 
Rekoh ja, nema šanse... Al. Ajde... Neko će već to da potvrdi a nema telefon... Kao i uvek...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
U pravu si bogi, pomera se sat.
Ja sam sad upalio aod pa ću videti kako se baterija ponaša.
 
Meni aod upaljen samo preko dana tada mi i treba.


Poslato sa BLA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel moze da se pali AOD tj samo sat kad aktivira senzor
senzor
 
Radi na obrnutom principu, gasi se kad je u džepu, odnosno kad je proximity senzor zaklonjen. Meni je žao što nema malo više opcija, prilično je basic, sat, baterija i poruke i pozivi.
Mogli su ubaciti da sam biraš za koje aplikacije možeš da pališ notofikacije.
 
Navodno će sledeći update doneti sve to za AOD a i takođe za Face id....
Citao to baš na fb stranici od Huawei de

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ko još koristi AOD dok spava.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Meni je sve non stop upaljeno kao i AOD i sve ostalo...
Zašto bih nešto gasio uopšte?

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Ne znam zašto ti ne gasiš. Znam za sebe. A i neko je pametan napravio podešavanja AOD da ga možeš programirati u kojem periodu da ne radi. Dok spavam ne blejim u AOD. Uštedim par procenata baterije do ujutru.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Hmm... Neko pametan je napravio i da Huawei ima mnogo dobru bateriju...
Al, ajde, svako zna svoje, da si citao sta pišem par postova iznad... Bilo bi ti jasnije...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Nazad
Vrh Dno