Šta je novo?

Huawei ili Xiaomi

saigic

Čuven
Učlanjen(a)
08.08.2003
Poruke
341
Poena
630
Ne menjam cesto telephone, trenutno koristim Galaxy S2. U uzi izbor usli su P10 lite, eventualno Xiaomi Mi A1. Xiaomi nisam video uzivo, samo ovde sto sam procitao preko foruma. Znaci mi trajanje baterije, kamera sto bolja. Kakvo je stanje sa garancijom i servisom za Xiaomi? Moze i neki drugi predlog u rangu do 250E
 
Xiaomi ima bolju bateriju, sto se kamere tice, huawei fabricki ima napredniju kameru sto se tice opcija, tj, imas skroz manuelna podesavanja i cini mi se da je prednja kamera bolja, ali kada se na xiaomi instalira gcam aplikacija, ona drasticno poboljsava kvalitet fotki, narocito u slabijim uslovima, i trebalo bi da je tada poprilicno bolja od huaweia... :)
 
Ja cu 99% uzeti p10 lite. Ima odlicnu kameru (procitao sam gotovo sve recenzije, svi kazu da je kamera vrhunska, najbolja u ovoj klasi), lepo izgleda, dobra baterija, ekran, gotovo da nema ni jednu manu.
 
Ja koliko sam shvatio kod MiA1 kamera je deal breaker:
Nema image stabilization videa (da li ima foto?), opticki zum 2x zvuci lepo ali svodi se na ukljuci wide kameru, ukljuci telefoto kameru i kvalitet slike nije nesto, a nocu je los.
I ta softwerska nadogradnja na oro, svodi se na obecanja necega sto jos ne posto, a trebalo bi da je vec gotovo?

A P10L malo poskup? :)
 
I ta softwerska nadogradnja na oro, svodi se na obecanja necega sto jos ne posto, a trebalo bi da je vec gotovo?

Oreo beta je pustena, do kraja godine ce i zvanican(tako rekose na prezentaciji doduse), a mesecna azuriranja sistema su redovna, bili su do sada oktobarski, dva novembarska i decembarski apdejti.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Jedini deal braker je garancija za xiaomi, koja je upitna.
Da nije toga, ne bih razmisljao.
I sam koristim redmi 4x i po meni najbolji budzetski proizvodjac dostupan kod nas je xiaomi.
 
Garancija i nije neki problem, jeftinije platis telefon, razliku mozes da iskoristis za eventualnu popravku, najvise me odbija sto verovatno se tesko dolazi do rezervnih delova, ako ih narucujes preko interneta cekas nekoliko nedelja

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno