Šta je novo?

Huawei Honor Play

Uninstaliraj aplikaciju, pa instaliraj opet. Pa ce ti dati opciju da menjas melodiju.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Ne samo to ne!
Taman sam sve podesio!
:(
Ufffff

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
*mjau**mjau**mjau*. I mene je bilo iznenadilo.

Javljajte koje zastitno staklo ili gel ili sta god je najbolje za ovaj telefon.

Trenutno imam neku prvu pomoc sto mi na sred logoa stoji i ocu iscupam sebi oci. :D

Za masku pZOZ sa alija, cista preporuka ako vam ne smeta silikonjara unapređena. :D

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Sinoć sam stavio zaštitnu foliju preko ekrana.
Kupio u Nišu.
Za futrole, silikone, cover-e, takođe prihvatam predloge.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Reinstalirao viber i sad je ok.
Ali, sjbo sam Parallel Space viber. Sad moram da čekam 24 h na novi aktivacioni kod.
Službeni broj šta me briga.
Preživeću do sutra.
:)

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Sve ti se isto desilo sto i meni. :D
Ne razumem kako nisu nasli bolje resenje.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Moje je mišljenje da to ima veze sa tim što sam vukao bekap sa Google a nisam instalirao app od nule.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pitanje za clanove koji imaju telefon... Koliko je realno losa kamera u odnosu na konkurenciju? Jako sam zainteresovan za ovaj tel. ali me to malo "koči". Da li je bar bolja u odnosu na J7 2017 koji trenutno posjedujem?
 
Nisam imao J7 da bi mogao da poredim, meni licno sasvim zadovoljavajuca.

Inace, stigla pita!

Ne vidim neke drasticne promene, videćemo kako ce se pokazati. :)

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Telefon imam od juče. Nisam stigao da testiran kameru.
Od Samsunga je sigurno bolja.
:)
I meni stigao burek.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Nemam ni jedan ni drugi (Play je u planu kad istekne ugovor) ali od Samsung J serije, garant ima bolju [emoji3]

Sent from my 3310
 
Mogu da dodam samo da je opasno ispeglana kamera u Piti. Slike su za 30% bolje i telefon generalno radi mnogo fluidnije.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
Ova je pre apdejta.

2e512c280ea4c0cb259a01d9bac52da8.jpg


Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
I ja sam reinstal. viber ali opet nemam opciju za zvuk, pa sam opet napravio kao na honoru 9, sto su mi ljudi sa foruma rekli...
 
Na drugim forumima daju razlicita misljenja po pitanju iskustva sa pitom, bolja, kazu kamera, nema laga, ali problemi sa wifijem, batery drain, duze vreme punjenja...Kad dodje da li peci pitu ili malo sacekati da se oladi???
 
Ja sam instalirao burek. Imao sam telefon samo dva dana na oreu, pa ne mogu da poredim.
Meni radi odlično. Nisam probao antutu sa devetkom, ali sam i ja pročitao da je slor pao nakon apdejta.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Juce pisao mail huawei podrsci i jutros u 6 h stigla pita. Deluje ok, videcemo za dalje, sms dobio podesavanje za ton, ali i dalje nema izbora za tip mreze za sim 2 ??
 
Jel neko mozda menjao staklo na ekranu? Ili mora koplet displey sa staklom da se menja?
 
Dal' si ga već slomio?
:(

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ortak uzeo Play 4/64. Ima problem da mu zalaguje ponekad skrolovanje u aplikacijama. Recimo wallpapere kad bira i sl. Antutu skor 138445. Cor-l29 model. Da nije dobio neku kopiju i da li nesto tako uopste postoji.
 
Dal' si ga već slomio?
:(

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka

Ma nemam ja Play. Imam M10p. Nego vidim jedan povoljan Play na oglasima sa linijom preko ekrana. Puklo staklo pa da vidim vredi li uzimati i stavljati novo staklo

@andramisko jeau ovo Orginal LCD displeji ili neki kung-fu tipa :)
 
Poslednja izmena:
Ko ce znati da li su kopije displeja, mada mislim da ne moze bas svako da ih i pravi. A i po servisima mislim da iste takve koriste za zamenu. A sto se tice bagovanja, do sada ni jednom. Ne zanimaju me antutu testovi jer za te stvari se sve gleda i utice, od velicine ekrana, br.pixela, memorija, ram, cip gpu cpu, vise gledam recenzije i uporedjenje sa drugim tel. gde vidim brzinu otvaranja app.
 
Poslednja izmena:
Hm, primećujem curenje baterije na bureku.
I noću, dok telefon miruje, pada nivo baterije.
Hm.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ja nemam nikakvih problema. Jedino sto mi smeta je sto mi teme vise nisu kompatibilne.

Sent from my COR-L29 using Tapatalk
 
I meni je zao tema, mada skoro svaka nije ispeglana do kraja, nisu lepo upakovali kontraste i boje za sada ostalo ok
 
Provalio sam da mi kasne notifikacije sa kalendara. Tek kad otkljucam tel stignu-sa zakasnjenjem, ne mogu da verujem da sistem ili bat.app ubija kalendar.
 
Nazad
Vrh Dno