Šta je novo?

Huawei Honor 9

E za 100 % ne znam da laguje , ajde vidi kako radi dok igras na punjacu , to je generalno bug sa Huawei-jem , mislim nije bug nego verovatno kao sto kazes rezim ustede ili nesto.....ali cim opadnu procenti baterije i ako se zagrejao telefon padaju performanse , to sam siguran....

Tako je generalno na Honorima....sa cime ima veze ne znam.....
 
Pa nemam pojma ako mi verujes. Ustanem ujutru, pun telefon i upalim igru ona secka. Onda u toku dana opet pokrenem, ona radi normalno.
 
Ajde probaj bas dok je na punjacu miso....pa napisi ponasanje....
 
Honor 9 iz Vipa jos nema update.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ni kod mene nije bilo dok ga nisam naterao da preuzme celi paket. Idi na azuriranje i pokazace da vec koristis najnoviji softvare. Klikni na tri tacke u gornjem desnom uglu i klikni preuzmi najnoviji paket i dace ti update. Prvo b150 pa osle sve isto za b180.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ima li kakvih poboljšanja za kvalitet video snimka na B180?


Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Meni se cini da ima,da se sad redje desava da izgubi fokus prilikom pomeranja.
 
Nije jos izasao 8.0 za njega. Ima ona beta verzija neka, al ne znam kakva je.
 
Nema ni Beta ja mislim.Ni za P10 jos nije izasla Beta.
 
Ko zeli moze da instalira Oreo za P10 plus kroz Twrp i onda rucno kroz root explorer izvrsi sitne korekcije u nekim folderima. Evo uputstva.
https://forum.xda-developers.com/p10-plus/development/oreo-update-thread-l29c432-t3729907
Problem je rollback na N koji je malo komplikovaniji. Onaj sa ffinderom nisam siguran kako funkcionise pogotovo sto rollback na b181 kod nas ne moze jer firmware b181 jos ni nema autorizaciju.


Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni na ovom telefonu konstantno puca veza, dali je do telefona ili do kartice, inace mreza je vip, ako meko zna resenje bio bih zahvalan
 
Vip puca mnogima. Ne znam da li je do mreže, telefona ili kombinacije.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Meni na ranijim telefonima nije pucala mreza, kartica je ista, sa istih mesta i razgovaram nebitno iz stana ili sa posla..
 
Može li neko da napiše kakav je zvuk sa slušalicama? Da li je dovoljno glasan? Hvala unapred.
 
Odlican je zvuk na Honor 9,i glasan dovoljno i kvalitetan.

Evo jedna fotka sa B180 softverom

 
Vidim da si uzeo m10l, kakav je? Nesto bi cerkica da se prinovi sa njim, h9 joj mali ekran.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Dobar je,jako lep telefon,veliki ekran kvalitetan,brzo radi,dosta bolje od P10 Lite,odlicna kamera,baterija.Bas sam zadovoljan kompletno.
 
Dobar je,jako lep telefon,veliki ekran kvalitetan,brzo radi,dosta bolje od P10 Lite,odlicna kamera,baterija.Bas sam zadovoljan kompletno.
Hvala ti na odgovoru za zvuk za H9. U suštini samo mi je ostalo da prelomim između H9 i Mate 10 Lite. Nešto sam razmišljao da uzmem telefon sa većim ekranom (trenutno imam Honor 8), ali se dvoumim jer M10 Lite nema brzo punjenje, slabiji procesor, itd. Mada je meni zvuk određujuć. Zato sam i pitao za kvalitet zvuka preko sluški na H9. Za Mate 10 Lite sam čuo da ima isto veoma dobar zvuk...

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Molim za pomoć. Dvoumim se za kupovinu, novog mobilnog telefona, između Samsunga S7 i Honora 9. Neznam koji odabrati ?
 
@Igor
S7 ima značajno bolju kameru, ekran, CPU, GPU i manjih je dimenzija iako je veličina ekrana ista. Honor 9 ima više interne memorije - 64 naspram 32GB i precizniji fingerprint senzor. Honor 9 je dobar telefon i nećeš pogrešiti i ako njega uzmeš, ali ne može ući u igru sa skoro 2 godine starim Samsungom, to tvrdim.
 
Novosti na FF


f5b83188e35e838d5011385e7eccd6b6.jpg


Sent from Honor 9 using Tapatalk
 
Ja sam uzeo preko telenora tel i nisam dobio slusalice,nije neki problem ,takva je politika.. inace za ovih par dana sam zadovoljan telefonom ,brzinom,dizajnom,jos malo da ga prilagodim sebi,ne mogu da se naviknem na manju tastaturu (imam htc820) pa dosta gresim,ne znam jel to moze da se promeni,ubaci neka druga?
 
Uz nijedan honor nisu isle sluske, tastaturu mozes da promenis u podesavanjima iste.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Najbolje opcije su ta default tastatura i eventualno gboard.A moze da se podesi da bude veca i ta swift tastatura.
 
probacu da promenim,odgovarala bi mi veca...
 
@Igor
S7 ima značajno bolju kameru, ekran, CPU, GPU i manjih je dimenzija iako je veličina ekrana ista. Honor 9 ima više interne memorije - 64 naspram 32GB i precizniji fingerprint senzor. Honor 9 je dobar telefon i nećeš pogrešiti i ako njega uzmeš, ali ne može ući u igru sa skoro 2 godine starim Samsungom, to tvrdim.
Na osnovu cega to tvrdis, evo ja koristim s 7 edge i honor 9 , mogu samo da ti kazem da je honor brzi,bolji zvuk ima ,po meni bolja kamera... Po svim parametrima sije s7 ,ekran ok,mada ne vidim da ista hvali ekranu na honor9 , za cpu i gpu lupetas buraz najstrasnije, ja sam buraz koristio mnogo telefona do sad i tvrdim da je honor 9 u rangi sa s8 , a s7 je u rangu sa honorom 9 jedino po ceni...
 
Sve da progutam što si rekao, ali da kažeš da H9 ima bolju kameru od s7... Bez komentara. Nema svrhe dalje diskutovati. Pozdrav
 
Ja sam uzeo preko telenora tel i nisam dobio slusalice,nije neki problem ,takva je politika.. inace za ovih par dana sam zadovoljan telefonom ,brzinom,dizajnom,jos malo da ga prilagodim sebi,ne mogu da se naviknem na manju tastaturu (imam htc820) pa dosta gresim,ne znam jel to moze da se promeni,ubaci neka druga?

Jel je bio na stanju u Telenoru kada si uzimao? Ja bio juče u poslovnici u Požarevcu i devojka iz Huawei mi je rekla da ga trenutno nemaju na stanju i da će videti da li može da se poruči...Ne verujem da je rasprodat ali me baš interesuje da li ga ima u drugim poslovnicama.
 
Nazad
Vrh Dno