Šta je novo?

Huawei Ascend P1/P1 S

celo vece je fon bio u mojim rukama,i mogu vam reci da je brutalan,****no leti,kamera mu je ekstra i klipove sam gledao na you tube,sad nesto vise nisam obracao paznju ako nekog nesto konkretno zanima neka pita...ali opsti utisak je fenomenalan...pozadi mu je gumirana plastika,uopste ne klizi,i prijatan je za ruku,toliko....
 
Poslednja izmena:
Al' je prsla ova tema, niko nista da napise jos o telefonu, utiske, prednosti, mane u odnosu na slicne neke modele, svakog dana posecujem ovu temu ali slaba vajda...
 
Pa i telefon je prso! Ne verujem da ga neko ima.
 
Momci gresite telefon Je mrak radi ko metak par dana Sam ga isprobavao u telenoru I uzecu game pocetkom Sept her mi tada istice ugovor odnos cene i onoga sto dobijate Je odlican trenutno koristim HTC desire 2 godine bez ikakvih problema mada sam fan HTC ovo je moj sledeci ton
Pozz
 
Brankoni jel imaš ti na tastaturi tačku, zarez?
 
Meni isto istice ugovor krajem septembra, pa bih hteo da cujem nesto konkretnije sem toga da je telefon mrak i slicno, neka neko ko ga ima uporedi ga sa S2 ili nekim sa slicnim karakteristikama, jer ja nemam gde da proverim kako radi P1, kod mene u gradu u Telenor radnji imaju samo maketu glupu, a posto sam zagrejan i za Nexus, u dilemi sam nekoj jos...
 
Pa brate p1 vs Nexus.. jasno je da je Nexus u prednosti, znas i sam zasto sve. Ali da moram da biram izmedju SGS II i p1s uzeo bih Huawei bez razmisljanja jer ce duze biti apdejtovan, ima malo brzi cpu (slabiji gpu jos uvek nije neka mana osim sto gs II ima prednost u nebuloznim bench testovima) i za kraj, Huawei ima bolji audio kvalitet.

Pa i telefon je prso! Ne verujem da ga neko ima.

Ne bih se uopste slozio sa ovom izjavom :)
 
Meni isto istice ugovor krajem septembra, pa bih hteo da cujem nesto konkretnije sem toga da je telefon mrak i slicno, neka neko ko ga ima uporedi ga sa S2 ili nekim sa slicnim karakteristikama, jer ja nemam gde da proverim kako radi P1, kod mene u gradu u Telenor radnji imaju samo maketu glupu, a posto sam zagrejan i za Nexus, u dilemi sam nekoj jos...

Ako si u dilemi između P1 ili bilo kojeg drugog u cenovnom rangu od 300-350€, pa čak i više, dileme nema (barem za mene) Nexus je pobednik.
 
U sustini i ja sam vise za Nexus, jeste da oba telefona imaju cist android, ali Nexus ipak dobija pre update, pa ima veci ekran, jedino ta kamera mu je malo manja mana, ali mogla bi da zavrsi poslove, mada treba kako videh na netu da izadje i Nexus Plus...

Ali opet me interesuje i P1, eto barem iz znatizelje jer mi se cini da ce Huawei biti za godinu-dve u samom vrhu, a da HTC ako nesto ne uradi sjajno u skorije vreme, pasce kao Nokia, e tu mozda se ugura negde Huawei...
 
Mislim da se prica o novima.
 
Nexus je papren kod operatera.
Kod VIP-a, P1 ce uz smart 4400 biti 9990 rsd
Dok je Nexus u istoj tarifi 19990 :trust:
 
Milenkopfc,znaš li cene P1 uz druge,niže pakete kod VIPa?
 
Nazalost ne :mad:
Ovo za smart 4400 pise u prospektu u poslovnici. Cene ce biti do kraja nedelje, a telefon i zvanicno u ponudi od ponedeljka, bar tako kazu ;)
 
Jedan komentar i polete tema... :D

Ae bas me interesuje ako dodje u Vip, oni su sto se telefona tice profesionalniji, a ne kao u Telenor-u vise od pola radnje makete, pa da probam ja taj P1 i ko zna mozda prenesem broj u Vip i cao Telenor... ;)
 
Nazalost ne :mad:
Ovo za smart 4400 pise u prospektu u poslovnici. Cene ce biti do kraja nedelje, a telefon i zvanicno u ponudi od ponedeljka, bar tako kazu ;)

OK ;)

Velika dilema mi je između Nexusa i P1. Istina,bliže sam Nexusu. Za Nexus dajem max 300€ a za P1 230€. Još da vidim koja će cena P1 da bude i onda donosim odluku.
 
Realno Nexus ima samo bolji ekran, i nista drugo, dok P1 ima slot za mem. kartice, bolji i jaci zvuk, bolju kameru, FM radio, i nesto brzi CPU (tj, OC), i uz to je jeftiniji...
 
...a Nexus osim boljeg ekrana ce dobijati svaku buducu nadogradnju sistema prvi (ako sudim po Nexus S modelu koji opusteno "vozi" 4.1.1 od pre 2 meseca, a model je star 2 godine)
 
Realno Nexus ima samo bolji ekran, i nista drugo, dok P1 ima slot za mem. kartice, bolji i jaci zvuk, bolju kameru, FM radio, i nesto brzi CPU (tj, OC), i uz to je jeftiniji...

P1 ima samo glasniji zvucnik, sto se kod Nexusa resava aplikacijom, audio kvalitet im je priblizno isti- a to znaci odlican. Jednostavno i p1 i Nexus su kao stvoreni da bocnes neke bolje bubice i uzivas u muzici. Kamera na P1 je ipak malo bolja ali to su mizerne razlike, jedino ako tebi znaci 8mpix na papiru :)

E jedino micro sd slot.. ali ja bih opet uzeo Nexus.
 
U sustini, kome je 16GB dosta - Nexus. Kome nije, ako mu ekran nije najvaznija stavka - P1. E sad, ako je nekome ekran jako vazan, a nije mu dosta 16GB, neka gleda nesto trece... :)
 
^ Acro S :D
 
A jel moze da se resi kod Nexus-a audio na klipovima nekim hakom, programom sta vec??? Posto sam skidao sa YT-a klipove od njega i od P1, uporedjivao i P1 ima bolji audio kvalitet, bitrejt i cepa u stereo, dok Nexus u mono...
 
P1 ima samo glasniji zvucnik, sto se kod Nexusa resava aplikacijom, audio kvalitet im je priblizno isti- a to znaci odlican. Jednostavno i p1 i Nexus su kao stvoreni da bocnes neke bolje bubice i uzivas u muzici. Kamera na P1 je ipak malo bolja ali to su mizerne razlike, jedino ako tebi znaci 8mpix na papiru :)

E jedino micro sd slot.. ali ja bih opet uzeo Nexus.

Nekome je bitan i FM radio... :)
A 8mpx dobro dodje i kod vadjenja krop-ova... ;)
I razlika u ceni je kad se uzimaju za kes oko 80eur (novi na oglasima)...
 
Platio juce novog Nexusa sa Telesmora 330€. P1 video juce za 260€ na oglasima, ako se ne varam.
 
Nazad
Vrh Dno