Šta je novo?

HTC SYNC

zver

Čuven
Učlanjen(a)
09.02.2001
Poruke
571
Poena
620
može li neko da mi kaže kako uspešno instalirati ovaj softver za Win7 SP1 x64.
prilikom instalacije mi javlja ovu grešku:

29zokxu.png


i HTC Sync ne detektuje mobilni kada se poveže usb kablom.

takođe, svaki sledeći put kada probam da instaliram HTC Sync uvek mi stoji da mi nedostaje MSXML 4.0 SP3, i instalacija opet prikazuje grešku gore.

25po0b7.png


u čemu je caka, vidim da na HTC forumum postoji identičan problem na koji niko ne odgovara: http://community.htc.com/na/htc-forums/android/f/96/p/10203/43422.aspx
 
A za sta ti konkretno treba Sync, a sto ne mozes drugom metodom da odradis?
 
za sinhronizaciju sa outlook-om.
ako može pomoć oko instalacije HTC Sync-a, a ne da objašnjavam zašto mi to treba.
 
Kod mene radi, doduše nemam SP1 na x64 7mici. Koja je najnovija verzija HTC Sync i da li si nju probao? Koji telefon je u pitanju?
 
a taj MSXML 4.0 SP3 nece da se instalira ili to vec imas instalirano?
 
nindža,
zadnja verzija HTC Sync-a je u pitanju, direktno sa HTC sajta.

illidan,
MSXML neće da se instalira, probao sam instalaciju koju sam skinuo sa MS sajta:
http://www.microsoft.com/downloads/...B4-7A5E-4790-A7CF-9E139E6819C0&displaylang=en
i ovde javlja grešku:
21d0dpv.png

verovatno je to ista greška, samo je HTC Sync instalacija skriva.



ja nemam reči koje je ovo silovanje svojih korisnika od strane HTC-a. da bi odradio sync, treba ti neki MSXML, adobe air đubrište koje ne zahteva ni jedan drugi softver, ali eto, HTC je zamislio da je to kul.
užas, ne znam kako da sinhronizujem tel sa outlookom...
 
Poslednja izmena:
Alternativa ti je CompanionLink Software, odličan program za sve moguće vidove sinhronizacije, samo što se plaća, ali verujem da ti neće biti problem da nađeš "narodnu" verziju. Imaš i free trial 14 dana pa probaj da li ti odgovara.
 
Poslednja izmena:
hvala na predlogu, ali problem je što win sada ne prepoznaje telefon kada ga spojim sa usb kablom, ništa se ne dešava.
da bih koristio usb drajver i da bi win "video" telefon, treba mi MSXML, koji ne mogu da instaliram.

jaoj htc + android đubrište, dve najgore stvari zajedno. pojedinačno se i preživljavaju, ali kombo je smrtonosan. ovako nešto mi se za 6 godina winmo+symbian nikada nije desilo.
 
Poslednja izmena:
Pa što nisi kupio symbian telefon i nokiu, dobitnu kombinaciju, a i koliko vidim tebi je win sj...an a ne htc sync, pošto neće da ti instalira ni ono što si skinuo sa m$ sajta.
 
Poslednja izmena:
Pa što nisi kupio symbian telefon i nokiu, dobitnu kombinaciju, a i koliko vidim tebi je win sj...an a ne htc sync, pošto neće da ti instalira ni ono što si skinuo sa m$ sajta.
službeni telefon.
iskreno, ako neka firma izabare nešto (MSXML, Adobe AIR) što niko živi ne koristi, barem ne kao osnovne komponente, propast je zagarantovana.
 
Poslednja izmena:
hvala na linku, ali rezultat je identičan, neće pa neće da se instalira.
na netu sam našao da dosta njih ima identičan problem, i niko nije provalio kako se uspešno instalira.
što je najgore, izgleda da je zadnji program koji je pre htc sync-a zahtevao MSXML instalaciju - age of empires 3!
kud htc odabra MSXML kao obavezan, ne mogu da verujem ...
 
Adobe Air niko ne koristi? Vrati se lepo u doba Symbiana :)
 
Nazad
Vrh Dno