Šta je novo?

HTC One X

Sinoc sam i ja kupio One X.. Posle SGS1 prezadovoljan.. Jel moze neko da mi posalje iGO na pm, skinuo sam neku verziju, instaliram je, ali kad pokrenem aplikaciju samo me izbaci iz nje...
 
To je boljka,ucestala. Srecno sa tim. Ako naletis na neku koja radi,prosledi mi.
 
To je uglavnom zbog lose rezolucije iliti podesavanja za istu (sys.txt / rawdisplay). Kacio sam mozda i bas u ovoj temi podesavanja za One S. Treba naci dobre vrednosti za One X i to je to.
 
Meni radi odlično igo od prvog dana, jedino sto sam morao da posle update-a tražim verziju na kojoj je radio audio.
 
Ja nasao neki brazilski iGO, instalirao, radi... Sad samo da prebacim moje mape, poi tacke i ostale gluposti. Jedino sto sam primetio pri pokretanju iGO je crna traka u dnu i na njoj tri tacke, koje nemaju nikakvu funkciju...
 
Go to Settings.
Select Display, gestures & buttons.
Click on Recent Apps button >>> Always open recent apps.
Change it to "Press for menu, press and hold for recent apps" or "Press for recent apps, press and hold for menu.
To bi trebalo da eliminise 3 tackice u aplikacijama.
 
Odo ja sutra da se ispričam sa majstorom,žešće su počele boje da brljaju na ekranu,kao da ne može lepo da odradi sliku,pa baca roze,zelenu i ostale boje i onda krene slika da se trese.
 
Pa to je kad ne uzimaš original i kad menjaš u tako nekom servisu... Ti si hteo jeftinije da prodjes.
 
Za koliko vam se napuni baterija? Meni je telefon vec 2h na punjacu i napunio se nekih 50%... Isti problem sam imao sa jos jednim punjacem, koji je na foru adapter plus USB kabl...
Dok sam bio kuci i punio standardnim punjacem punio se brzo, otprilike 1% za 1minut...
 
sto kazu "nisam dovoljno bogat da bih kupovao jeftine stvari" :d
 
Ja sam imao problema sa baterijom na CM-u, sad sam na zadnjem ARHD-u, minimizovao sam korišćenje na samo neophodne aplikacije, sync jednog naloga, i sada imam trajanje od 2-3 dana sa oko 2h SOT-a. Naravno, imam još jedan fon, HoX mi dodje više za pozive :)
 
Ja malo vise koristim telefon, tako da ne moze ni dan da izdriz... Ono sto me sada jos vise nervira je cinjenica da mi se telefon brze puni kada je povezan sa laptopom, nego kada je na punjacu.. Na punjacu lepo pise 1A, ne znam sta moze biti problem
 
mozda kabl...

Je li originalni punjac?
 
Pokušavam da uradim backup preko htc sync menadžera,ali kada krenem to da radim,nigde mi ne izbacuje gde mi on te stvari čuva,kako to da znam?
Kapiram da čuva na kompu ali gde i kako može da se vidi i da se promeni mesta lokacija čuvanja?
 
Raspalila me struja danas preko onih pinova na poledjini aparata. Ne mogu da verujem. Telefon je bio priključen na punjac (originalni) i držeći telefon u levoj ruci desnom pokusavam da utaknem punjac u utikac na zidu , samo je zavarnicilo kako u utikacu tako i po mojim prstima - lepo se varnicenje videlo. Mada ipak sam preživeo :)
 
Raspalila me struja danas preko onih pinova na poledjini aparata. Ne mogu da verujem. Telefon je bio priključen na punjac (originalni) i držeći telefon u levoj ruci desnom pokusavam da utaknem punjac u utikac na zidu , samo je zavarnicilo kako u utikacu tako i po mojim prstima - lepo se varnicenje videlo. Mada ipak sam preživeo :)

Jesi siguran da si preživio? Provjeri ti to dobro :)
 
Da li ima negde postupak, sta i kako treba raditi da bi se rutovao telefon??? Trenutno sam na 4.2.2 sense 5.0...

Edit: Root mi treba da bih uspeo da podesim internet, tj. hocu da se povezem na wifi mrezu koja ima proxy... uspesno konektujem telefon, radi fb aplikacija i play store, dok programi poput whats, viber i notifikacija ne rade... Citajuci na netu, naisao sam na program ProxyDroid, ali mi trazi rootovan telefon...
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko na pm da mi share-uje igo apk koji radi na One X i sta je potrebno da uradim da bi radilo kako valja? Hvala unapred
 
Devojka ima one X, i slike su ocaj, gotovo nikakav upgrade sa wildfire s. Jel ima neki rom ili tweak da slike lice na nesto? Kad stavim Note 2, izgleda kao dslr pored one X. Dajte neki tip kako da se poboljsa kamera (ili koji rom, sad je stock 4.2).

Thx
 
Nesto tu ne stima. Note 2 jeste bolji, ali je razlika izmedju One X i Wildfire S daleko veca.
 
Nazad
Vrh Dno