Šta je novo?

htc hero crni

  • Začetnik teme Začetnik teme Seraph
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

Seraph

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
18.08.2008
Poruke
2,380
Poena
380
jel ima crnog modela uopste kod nas? po oglasima svi nude bele, a u par radnji gde sam bio naleteo sam isto na bele modele
 
Nazad
Vrh Dno