Šta je novo?

Htc desire c stalno baguje

djolew

Cenjen
Učlanjen(a)
29.05.2012
Poruke
139
Poena
169
Da li je moguce otkloniti ove bagove. Desavaju prilikom kucanja poruka, otvaranja intetnet stranica, skrolovanja,... Da li ih je moguce otkloniti ili je takav telefon. U poslednje vreme pocinje da me nervira. Evo i sad dok kucam poruku baguje.
 
Uradi hard reset pa vidi da li se promenila situacija.

Jeste to slabiji telefon ali ipak ne treba toliko da zeza.

*Gubiš podatke prilikom reseta
 
Kakve podatke? Jel sve fajlove, foldere, kontakte? Ma ovo je najgori telefon koji sam ikad imao
 
Vraća na fabrička podešavanja, dakle briše kontakte, poruke i sve što si instalirao.

Kao kad si uzeo telefon u tom stanju će biti .
 
Kako bih mogao da prebacim kontakte sa telefona na sim karticu?
 
Uradio sam hard reset. Ali i dalje ponekad zabaguje.
 
A kako se ispoljavaju ti bagovi? Budi malo precizniji.
 
Krenem da kucam, kucam ja neku reč i on mi tek posle nekoliko sekundi prikaže, a ne odmah istovremeno dok kucam, nekad prilikom otvaranja aplikacija, interneta
 
To nisu bagovi, to je spor telefon..
 
U svakom slučaju ne bi trebalo da je toliko spor. Jesi li instalirao neku aplikaciju posle reseta?
Da li je bio takav kada si ga kupio?
 
Koliko se sećam nije bio takav. Ne mogu da ne instaliran ni jednu aplikaciju. Hteo bih i antivirus da intaliram ali onda će bagovati stalno.
 
Antivirus na Androidu ti je nepotreban. A ako ti je spor telefon probaj da unistaliraš aplikacije koje ne koristiš a koje ti bezpotrebno zauzimaju RAM.
 
Na osnovu onoga sto sam probao a i komentara korisnika Desire C je jedan od najkilavijih telefona u toj klasi i tesko da ce raditi normalno bez nekog ozbiljnijeg apdejta, nazalost.
 
Jel bi radio brže kada bih instalirao neki ROM?
 
Da. Pogledaj dali ima neki Cyanogenmod za tvoj tel.
 
Nazad
Vrh Dno