Šta je novo?

HP nx6110 ili nx9020

BojanPA

Slavan
Učlanjen(a)
22.10.2004
Poruke
37
Poena
304
Posto sam u mogucnosti da biram jedan od ova dva pomenuta modela molimo bih ako neko meoze da mi kaze iskustva u koriscenju,kvalitet...

hvala
 
9020 je onako, kada se pesnicki preteruje duplo tezi, veci i nekvalitetniji. I ruzniji.
Ko mene pita, rekao bi mu da o nx9xxx ni ne razmislja. Mislim, sta jos reci ? :)
 
Sasa je napisao(la):
9020 je onako, kada se pesnicki preteruje duplo tezi, veci i nekvalitetniji. I ruzniji.
Ko mene pita, rekao bi mu da o nx9xxx ni ne razmislja. Mislim, sta jos reci ? :)

BTW, motociklista, jesi video koliko podsecaju novi HP-ovi na IBM. Opipaj kuciste npr. 6110 - podseticete na tvoj T40 :)

U opticaju su i modeli 6120, kao i model 8220 sa fotosenzorima (Apple PowerBook wannabe :) ). Uglavnom, mislim da jei 6120 u toj cenovnoj klasi, a 8220 je nesto skuplji, ali i veci notebook. Sve je bazirano na Centrino tehnologiji ili bar Celeron-u M.
 
Poslednja izmena:
Postoji i 6220 i 6230.

Video, probao, ustanovio da nisu bas IBM, ali jesu blizu. Popravlja se Compaq, kazem ja lepo da je to dobra firma :)

Pozdrav!
 
Sasa je napisao(la):
Postoji i 6220 i 6230.

Video, probao, ustanovio da nisu bas IBM, ali jesu blizu. Popravlja se Compaq, kazem ja lepo da je to dobra firma :)

Pozdrav!

Da postoje, mislio sam sta ima da se kupi kod nas tamo gde sam gledao.

Meni se jako dopao 6110 (probao sam na kratko i 8220). Super je sto postoji mogucnost izbora i boljeg ekrana - u Americi, ne znam kod nas :)
 
Dobili smo na poslu odlicni su!! nx6110 je definitivno dobar, a podseca na ibm pomalo. Inace imamo ibm(razne) i nije trebalo neko vece privikavanje.
 
Nazad
Vrh Dno