Šta je novo?

Hp 655

Bajcetic

Zapažen
Učlanjen(a)
15.06.2022
Poruke
61
Poena
20
Imam pitanje u vezi Hp 655 drivera za wi-fi. Nikako ne mogu da ih namjestim da rade, na sajtu imaju samo drajveri za win 7 , a ja imam win 10 stvarno mi je potrebna pomoć. Unaprijed hvala svima koji mi pokušaju pomoći.
Takođe mi je potrebna pomoć i oko drajvera za volan canyon cng-gw1 za win 10 ali to nije hitno niti prijeko potrebno. Ovi drajveri za wifi su mi hitno potrebni.
 
Vidi jel imaju driveri od Windowsa 8 ili 8.1 oni bi mozda mogli na Windows 10.
 
Da li si pokušao preko windows update, imaš optional updates, i tu su izlistani uređaji koje je samo win prepoznao?

Potrebno je ručno ih iskliktati i pustiti da se instaliraju.
 
Imam pitanje u vezi Hp 655 drivera za wi-fi. Nikako ne mogu da ih namjestim da rade, na sajtu imaju samo drajveri za win 7 , a ja imam win 10 stvarno mi je potrebna pomoć. Unaprijed hvala svima koji mi pokušaju pomoći.
Takođe mi je potrebna pomoć i oko drajvera za volan canyon cng-gw1 za win 10 ali to nije hitno niti prijeko potrebno. Ovi drajveri za wifi su mi hitno potrebni.
Мислиш на HP 655 g9 ?
https://support.hp.com/us-en/driver...ebook-655-15.6-inch-g9-notebook-pc/2101000774
Имају драјвери за Windows 10
 
Ljudi samo da kažem na dan kada je posljednji rok da predam čovjeku laptop i vidim dugme za airplane mode ja to uključim i sve radi kao sat, bukvalno me je sramota od samog sebe bilo koliko sam glup. Inače sam mu ubacio ssd i 2gb rama kako bi ubrzao laptop. Instalirao win 10 i sve što je potrebno nervirao se i mučio za 5e koliko naplaćujem kao srednjoškolac. Hvala vam na pomoći i toliko.
 
Nazad
Vrh Dno