Šta je novo?

hp 530 ekran

hercegovac

Slavan
Učlanjen(a)
04.03.2007
Poruke
117
Poena
320
pa danas sam uyeo ovaj laptop, i mogu da kažem da sam zadovoljan. međutim primetio sam jednu stvar, pa da pitam da li je normalno. Monitor ima jace osvetljenje kada radi na struju, nego kada radi na bateriju. Da li ovo može da se namesti, da li je normalno, ili je u pitanju neka falinka
Pozdrav
 
Nije falinka sve je normalno. Posebno podesavas koliko ce osvetljenje biti na bateriji a posebno kada je na punjacu, ovo da bi na bateriji malo smanjio osvetljenje ako zelis i da bi ti duze trajala. Idi na desktopu desni klik pa na nesto tipa laptop display(tako je barem kod mene) i imas da podesis osvetljenje za oba slucaja,pozdrav
 
Interesuje me da li je to model sa c2d procesorom i ako bi mogao da kazes nesto vise o kvalitetu izrade,zasto si se odlucio bas za taj model....???
 
jeste, model sa c2duo procesorom i 1gb rama i 160hdd. razlika izmedju njega i modela sa celeronom i hardom od 120 giga je 3000 dinara. Najvise zbog razlike u velicini harda. inace platio sam ga 34000, sto je po meni ok cena. Kvalitet plastike sigurno naj u toj klasi, treba da vidis koliko ozbiljnije izgleda od konkurencije u tom cenovnom razredu.Jedina mana sto se tice izrade je neverovatno sr..nje od touchpada, mada nekom se to bas svidja. Baterija traje nesto ispod 2 sata. Za moje potrebe zavrsava posao jako dobro. Instalacija Xp mi je prosla iz prve, sve radi kako treba, bar za sada. pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno