Šta je novo?

HP 27vx IPS monitor

DukeLander

Administrator
Administrator
Učlanjen(a)
03.11.2008
Poruke
12,150
Poena
1,205
Razmisljam izvesno vreme da uzmem neki monitor,posto je stari otisao u vecna lovista i zamenuo ga LG 42" TV,koji se extra pokazao sa kvalitetom slike i odzivom ali je jednostavno prevelik...

I naletim da je sada ovaj HP monitor trenutno na akciji,cena oko 170e,dok ostali iste kategorije pocinju od 270e...

Pa mi sada nije jasno da li je to stvarno neka extra akcija ili je ovaj monitor neki slabiji model,ako neko ima iskustva...?
 
A gde to po toj ceni
 
In Deutschland, natürlich... ;)
 
Yeap,ali bi trebalo da ih bude i kod komsija madjara,posro je EU wide akcija koliko vidim...
 
Ako se dobro sećam vremena kad sam birao IPS monitor, 23xi i 23vx su isti monitori samo je jedan silver a drugi crni, pa pretpostavljam da je tako i sa 27icama. Sa njima nemam iskustva ali 23xi sam imao dve godine i bio prezadovoljan, pa ako ti ne smeta full hd rezolucija na 27ici, za te pare nema šta da se misliš dalje.
 
Pa ne mislim se vise,eno ga na stolu :)

Po meni jednostavan a prelep dizajn,uzivo je mnogo lepsi nego na slikama,svidja mi se sto su "touch" tasteri a ne klasicni ili sl...
Meni je FHD sasvim dovoljan,blejim malo po netu i koja igra i to je to...

Monitor ima samo jednu manu,a to je backlight tj LED pozadinsko osvetljenje kada ceo ekran "emituje" crnu boju i to se vidi samo kada je totalni mrak u prostoriji,mada se moze ispeglati podesavanjima...
Ali kada treba boje ili full bela,pravi uzitak,ne vidi se ghost od osvetljenja i slicno
Ipak je to budzet 27" IPS,ali daje i previse za taj novac,ja a pogotovo zena prezadovoljni... :)

Bas sam dosta razgledao i merkao ostale monitore,ima ih gomila,bese i Asus 4K G-Sync Gaming za 1000e,slika je kratko receno savrsenstvo ali ne nalazim se u takvom hardveru...
 
Poslednja izmena:
Kako to "i koja igra", valjda WOT i neke igre jos...? :d

Nego daj ti nama fotke nekolike da vidimo kako on izgleda "u prostoru"... ;)
 
HP pravi odlicne monitore, dobru kupovinu si napravio.
Ja ga sad doduse ne bi kupovao, jer jurim QHD i 144Hz.
 
Nazad
Vrh Dno