Šta je novo?

HP 255 G9 upgrade RAM-a i garancija

Nisam, kupila sam u jednoj maloj radnji koja prodaje racunare 20 godina i vise. Uredno sam dobila fiskalni racun
U prvom mahu sam pomislila da je neko aktivirao prosle godine, koristio i vratio pa onda prodali meni sa 11 meseci manje😂
 
Nisam, kupila sam u jednoj maloj radnji koja prodaje racunare 20 godina i vise. Uredno sam dobila fiskalni racun
U prvom mahu sam pomislila da je neko aktivirao prosle godine, koristio i vratio pa onda prodali meni sa 11 meseci manje😂
Не би требало да буде проблема. Многе фирме пусте да гаранција тече кад лаптоп дође у продавницу(тј. пре куповине). Питај директно HP.
 
Не би требало да буде проблема. Многе фирме пусте да гаранција тече кад лаптоп дође у продавницу(тј. пре куповине). Питај директно HP.
To i ja mislim da garancija tece od momenta kad je laptop dospeo u radnju ali provericu direktno sa HP-om. Hvala
 
Мени су из Ленова потврдили да је тако. Уосталом то је небитно, имаш фискални рачун и тако остварујеш гаранцију.
 
Мени су из Ленова потврдили да је тако. Уосталом то је небитно, имаш фискални рачун и тако остварујеш гаранцију.
Imam fiskalni, sve uredno. Nemam samo garantni list jer nije uopste medju prospektom ali sam procitala da se on skida direktno sa Hp sajta
 
Sta te briga sta pise sta HP sajtu tebi je 24 meseci garancija od datuma kupovine na fiskalnom racunu , samo pazi da se ne izlize racun mozes za svaki slucaj da slikas i negde da stavis sliku sa strane u laptopu u neki folder naprimer.
 
Fotokopirala sam racun i slikala i poslala sebi na mejl da imam, imam i u telefonu tako da je to sigurno hehe 😀
Видело би се у оквиру хард диска да је коришћено.
Ovo nikad ne bih mogla da provalim s obzirom da se je razumem🤦‍♀️
 
Nazad
Vrh Dno