Moze ali moras da podesis pop3 i smtp servere.
pop3.hotmail.com (ili samo hotmail.com)
smtp.hotmail.com
cini mi se da ovako bejahu 😀 pravilni serveri. Pre 3-4 godine sam koristio hotmail....
ima sigurno FAQ na hotmailovom sajtu ... take a look.
:wave;