Šta je novo?

Honor Magic6/Pro

RedteaGo, ima za baš sitne pare, tipa 2$
 
Kupio danas na akciji Honor Magic 6 Lite ... 29.990 din. (I to na 6 rata 😳😂)
Telefon prelep , displej odličan, zvuk prilikom razgovora perfektan, 120hz = ljudi to radi TOP , bravo za Honor 👏

Pogledajte prilog 434358

Kupio danas na akciji Honor Magic 6 Lite ... 29.990 din. (I to na 6 rata 😳😂)
Telefon prelep , displej odličan, zvuk prilikom razgovora perfektan, 120hz = ljudi to radi TOP , bravo za Honor 👏

Pogledajte prilog 434358
Kakav ti je po pitanju kamere i zvuka na glasvnom zvučniku koji služi za reprodukciju multimedije i zvono? Jedino te 2 stvari su na recenzijama diskutabilne, sve ostalo je odlično.
 
Iskreno , ne igram igrice na telefonu ni YT , Netflix itd ... (Za to je smart TV 55" i veći zadužen ) .Tako da mi je jedino bitno da je glasan i čist zvuk i povezao sam Samsung Buds (odličan zvuk na Deezer , sinoć smo kolega @Lemaja i ja uz kafu testirali ovaj tek raspakovani Honor (bukvalno šokirani za 29.990 din) i došli do zaključka ..... Koji se ne bi svideo mnogim korisnicima Samsung S serije 😁
IMG_20240321_164646.jpgScreenshot_20240321_164202.jpg
 
^ za ovu cenu sigurno bi , mislim da baš nije za poređenje 260€ VS 1.200€ (Lite i Flagship) ... Opet se vraćam na cenu , uloženo dobijeno i ko voli velik zakrivljen 6,78" amoled ekran , 120hz = brz fluidan i sa baterijom koja traje i traje ... Odličan izbor .
 
Mogu da potvrdim od @zoreli_ reči. Za te pare sam jako prijatno iznenađen telefonom. Daleko bolji odabir od Samsunga A55, A54….
 
Verujem da može i na Lite da se importuje call recorder apk iz China verzije kao što sam uradio na 6 Pro, ako tu radi verovatno će i na Lite
 
Iskreno , ne igram igrice na telefonu ni YT , Netflix itd ... (Za to je smart TV 55" i veći zadužen ) .Tako da mi je jedino bitno da je glasan i čist zvuk i povezao sam Samsung Buds (odličan zvuk na Deezer , sinoć smo kolega @Lemaja i ja uz kafu testirali ovaj tek raspakovani Honor (bukvalno šokirani za 29.990 din) i došli do zaključka ..... Koji se ne bi svideo mnogim korisnicima Samsung S serije 😁
Pogledajte prilog 434509Pogledajte prilog 434510
Jbt kamera nije losa u dnevnim uslovima
 
^ nije uopšte loša ni u slabom osvetljenju. Ruku na srce kada smo sinoć slilikali u kafiću sa honorom 6 lite i sa S22U po nama je honor dao bolje slike.
 
Slažem se, odličan telefon. Samo ima jednu VELIKU manu, a to je da telefon koji je izašao 2024 godine nema wifi6. To mi je nepojmljivo
 
@mlax37 , 99,9% WIFI rutera u Srbiji podržava samo 2,4 i 5 GHz frekvencije .

@DarkoDjeric , ja koji sam imao sve Samsung S telefone našao sam se u čudu gledajući fotografiju istog objekta napravljenu MOJIM S22U i Honor 6 Lite 😳... (Bolje ispala na Honoru , naravno nisam toliko "crazy" da poredim te dve kamere , naravno da je na S22U sveukupno daleko bolja) I stvarno mi je vrlo teško da to "svarim" a pogotovo kad sam uporedio fluidnost u radu gde su egal ... O trajanju baterije ne treba ni pričati . Poenta cele priče je da su za 29.990 din. napravili pravo čudo .
 
^ da li ti imaš kući ruter sa WIFI 6 standardom ? Ako imaš svaka čast , pozdravljam . I da , molio bih te pojasni članovima šta je WIFI 6 (Wi-Fi 6 - 802.11ax , standardizovan je još 2019 i obezbeđuje pojednostavljeno rečeno daleko veće brzine i protok podataka ... Itd , za razliku od današnjih većinskih WI-FI 4 eventualno poneki WI-FI 5 ... ) i ja bi voleo da dobijem za 260€ isto što i onaj tel od 1.260€ .
 
Naravno da imam kući wifi6 ruter. Imaju ga i svi koji iole hoće bolju mrežu kući. Čak ga i neki provajderi daju uz pakete. Nije to ništa skupo, kreću se ispod 100 evra, tako da nije to nikakva svemirska tehnologija koja nije dostupna maltene svakom domaćinstvu.
Smatram da je nenormalno da telefon koji izlazi 2024 godine nema wifi6. Ja imam telefon iz 2019 koji ima wifi6 standard i to mi je nepojmljivo.
Da se razumemo, sviđa mi se telefon i rado bih ga kupio zbog ostalih karakteristika ali neću samo iz ovog razloga.

Edit: Inače budi pažljiv kad pominješ wifi standarde jer wifi4 ne znam da li više iko koristi. Standardno za rutere koji daju operateri (znači najjeftiniji) je wifi5 ili wifi6
 
Poslednja izmena:
^ veruj da ima , inače meni kući Supernovin na 5Ghz daje oko 100mb/s a Yettel na 4G+ daje u idealnim uslovima 140mb/s . I pri tim brzinama sve na telefonu će raditi/ otvarati / skrolovati besprekorno . Da neko ne pomisli da sam promoter Honora ovde 😂 ... Baš me briga za njih , ne zarađujemo mi ovde već , proizvođači , distributeri i operateri na nama ( verovatno bi ceo bord direktora Huawei/Samsunga ...itd umro od smeha na nekoj jahti pijući šampanjac i čitajući ove naše rasprave 😁 ) .
 
Slažem se. Na ceo forum gledam kao na more iskustva gde proučavaju i ista mogu ds izaberem odgovarajući uredjaj za sebe a ne da bolesno zastupa neki brend ili model
Moze slobodno da bude brend Go*no ali ako radi savršeno bar za mene i zadovoljava moje potrebe kupiću Go*no
 
Ma bolji lite od s24u.🤣
Da je bolji od S24U ne znam dok ne testiram. Ali ono što smo videli na slikama između S22U i honor 6 lite je imao bolje slike. Na Samsungu mnogo šuma na slici dok kod honora bukvalno nema
 
Nazad
Vrh Dno