Šta je novo?

Honor Magic V

kruuki

Poznat
Učlanjen(a)
26.12.2020
Poruke
29
Poena
35
Mišljenja sam da ovaj telefon zaslužuje određenu pažnju.

Za razliku od Samsung Galaxy Fol 3 ima malo širi i duži ekran što se meni posebno dopada. Nekako taj uzak ekran kod folda baš upada u oko i deluje nekako neprirodno. Magic V ima najnoviji Snapdragon procesor ali i podršku za superbrzo punjenje od 66w što nedostaje na samsung premijum liniji. Jedinu manu koju mogu da primetim je baterija od svega 4750mA. Naravno ovo je sve nagađanje jer nisam nikad fizički koristio telefon. Drago mi je da se pojavljuje konkurencija u ovom segmentu telefona jer je to jedino što može naterati i Samsung da napravi bolji telefon. Iskreno, rekao bih da je Honor odradio bolji posao. Kada bi ga bilo na tržištu verovatno bih se pre odlučio za ovaj telefon. Zanima me i mišljenje drugih članova :)
 
Vidim da se trenutno baš lože da u ove flex modele ne ubacuju OIS na glavnoj kameri. Veliki pilićari. 😁
Meni se nekako najviše sviđa Find N, još je i kompletniji od ovoga.
 
Ono malo recenzija koje sam video mi govori da se radi o veoma zanimljivom telefonu - prvom od savitljivih telefona koji mi je privukao pažnju i želju da ga posedujem. Ima li kakvih najava, hoće li ga biti kod nas na tržištu i po kojoj ceni?
 
Nazad
Vrh Dno