Šta je novo?

Honor Magic 3 serija

Aleksandar 1

Cenjen
Učlanjen(a)
17.03.2017
Poruke
487
Poena
135
Moja oprema  
Mobilni telefon
Huawei nova 5T
Predstavljena je nova serija Honor flagship telefona, koju čine Magic 3, Magic 3 pro, i Magic 3 pro+ model.


 

Prilozi

  • E8lp5obVkAIcBEf.png
    E8lp5obVkAIcBEf.png
    191.1 KB · Pregleda: 24
  • E8l8eL5UYAoqoMl.jpeg.jpg
    E8l8eL5UYAoqoMl.jpeg.jpg
    99.3 KB · Pregleda: 23
  • E8ls2yQXsAUFyEb.jpeg.jpg
    E8ls2yQXsAUFyEb.jpeg.jpg
    26.5 KB · Pregleda: 22
  • E8liokbXsAEpTv8.jpeg.jpg
    E8liokbXsAEpTv8.jpeg.jpg
    55 KB · Pregleda: 23
  • inCollage_20210812_152509808.jpg
    inCollage_20210812_152509808.jpg
    123 KB · Pregleda: 24
  • Screenshot_20210812_152133.jpg
    Screenshot_20210812_152133.jpg
    245.9 KB · Pregleda: 25
Honor Mate 40. Ako budu imali i GMS, nema zime za nas Havajce. Šteta samo za Kirin.

Edit: nedavno sam pročitao da se sada i Honor istražuje i posebno ta Google licenca.
 
Да ли сам ја добро видео, или ми се причинило да су цене обичне тројке 900, про 1100, а про плус верзије 1500е? И мене подсећа на Мате 40, али са снепдрагоном и са ГМС сервисима.
 
Да ли сам ја добро видео, или ми се причинило да су цене обичне тројке 900, про 1100, а про плус верзије 1500е? И мене подсећа на Мате 40, али са снепдрагоном и са ГМС сервисима.
Ovo ne podseća, ovo jeste 1:1 Mate 40. Onaj Magic 3+ je zapravo Mate 40 Porsche Design.
 
Toliko je providno i dizajn i cela prezentacija ovih modela online, tako liči na Huawei kuhinju ;) ali ok, jeste imaju Google servise, i jeste biće globalno dostupni, i jeste cene su malkice jake.
 
Al biju sa cenama, preterano sto se mene tice, pogotovo za Honor. Ovaj plus model kopija mate 40 PD, potpuno isti.
 
Pa nadajmo se da je sve potpuno isto kao Mate 40 ali sa GS i onda mogu da stave takvu cenu
 
Zar za isti telefon koji je postavljen pre godinu dana da stave toliku cenu zbog promenjenog procesora koji je u istoj generaciji i malo u nekim stvarima bolji od kirina koji se nalazi je u matu 40?
 
Zar za isti telefon koji je postavljen pre godinu dana da stave toliku cenu zbog promenjenog procesora koji je u istoj generaciji i malo u nekim stvarima bolji od kirina koji se nalazi je u matu 40?
Google Play servisi. Kamera je još uvek među najboljima. Cene su svakako besmislene.

Još ako održe i takvu autonomiju kao ranije, ovo je TOP model.
 
Не спорим квалитет, него нереалну цену. Ако је Меџик 3 про плус заправо порше, са којим моделом Мате 40 серије онда могу да се пореде Меџик про и обичан Меџик? И по квалитету и по ценама. Нисам нешто читао спецификације обичног и про модела.
 
Prelijep je ovaj Magic 3 Pro +.
Ali cijena je nevjera...
 
Mnogo jaka cena... Možda će sad da guraju priču Honor > Huawei iz ugla kamera pošto mi p50 pro iskren da budem i nije nešto wow koliko sam hteo da bude, magic pro + izgleda definitivno kao hardverski bolji uređaj
 
Po cemu je magic pro plus bolji? Ima samo nesto jacu bateriju, sve ostalo je bolje(naravno nije to sad nesto izuzetno bolje, ali kad idemo u stna crevca...) na P50 Pro.
 
Pošto sam malo laik za ove stvari, kažite mi kakva se kamera očekuje kod ovih modela. Trenutno imam P40 PRO i Leica radi svoj posao do savršenstva
 
Pošto sam malo laik za ove stvari, kažite mi kakva se kamera očekuje kod ovih modela. Trenutno imam P40 PRO i Leica radi svoj posao do savršenstva
Ne zna se. I P50 i Magic 3 će imati potpuno drugačiji senzor, tradicionalan RGB zapravo. Verovatno jako dobru, teško tu može Huawei/Honor da omane. Doduše, ona IMAX najava za video mislim da je samo reklama, nisam ostao očaran video kvalitetom Magica 3 za sada, tako da mislim da nešto značajno bolje od P40 Pro - neće biti.
 
Dolazi li Honor 50 serija kod nas?
 
dolazi sutra, tj 01.11
 
Nazad
Vrh Dno