Šta je novo?

Mobilni telefon Honor ili Xiaomi?

Koji mobilni telefon kupiti

Ivana Ivana

Zapažen
Učlanjen(a)
21.08.2023
Poruke
4
Poena
1
Trenutno koristim Huawei P30, planiram da promenim telefon, u opticaju su Honor 70, Honor 90, Redmi Note 12 Pro i Xiaomi 13 Lite. Koji je po vama najbolja opcija, prioritet su kamera i baterija?

P30 je telefon sa kojim prezadovoljna, tj svaki Huawei koji sam imala je bio odličan, ali više Huawei ne dolazi u obzir (ovi novije generacije) zbog nedostatka Google servisa.
 
Honor zbog software-a i po meni lepse kalibrisanog ekrana koji ima blaze boje za oko i odlican pwm kod honor 90ice. Takodje mi je kamera draza na huawei/honor setupu.
Hvala Nikola. Što se tiče kamere, da li je Honor 90 bolja od kamere na Huawei P30? P30 imam već, pa, mislim oko 4 godine i nemam zamerke mislim da nije zabagovao bukvalno nijednom, zadnja kamera je odlična i zadovoljna sam međutim prednja je ipak lošija.
 
Honor 90 "na papiru" ima bolju glavnu i prednju kameru, a posto je 4 godine noviji model, verujem da je i u praksi bolji. Ekran mu je odlican, baterija dosta drzi za vecinu korisnika i brzo se puni.
 
Hvala Nikola. Što se tiče kamere, da li je Honor 90 bolja od kamere na Huawei P30? P30 imam već, pa, mislim oko 4 godine i nemam zamerke mislim da nije zabagovao bukvalno nijednom, zadnja kamera je odlična i zadovoljna sam međutim prednja je ipak lošija.
Ne ocekuj neko znacajno poboljsanje na polju fotografije, okidace brze, i przice jaci hdr pa ce ti na tom ekranu delovati woow, kad prebacis na komp slicno je to sve. Video je svakako bolji jer je na p30 uzasan. Prednju nisam probao na h90 pa ti ne mogu reci. Kvalitet izrade je bas lep i ima premium osecaj. Baterija ce ti gurati kao i na p30 pro.
 
Nazad
Vrh Dno