Imao sam ja te iz Imtel-a, i dobio 10MHz na memoriji i to sa dosta "promaje" oko njih.
Pokrivaju cele cipove, ali ti ne treba to, nista neces postici time.
BTW, sa ATI Silencer-om (slican nacin hladjenja memorije kao i konvencionalni hladnjaci, znaci telo koje se siri i preko memorije) sam dobio 40MHz visi takt u odnosu na onaj bez hladjenja.
Najbolje ti je resenje da sam napravis masivne hladnjake od bakra, imas ovde na forumu negde putstvo kako je to neko lepo napravio.