Šta je novo?

HITNOOO mi trebaju XP drajveri za Samsung ML-85 Plus

Učlanjen(a)
17.10.2003
Poruke
183
Poena
619
Vecina koje sam naso na netu nemaju veze sa XP-om :mad:
 
Isti problem sam imao sa ML-5100A i resio sam ga instalacijom driver-a za 98/ME.
 
Mislis na one sa Samsungovog sajta?
 
Ja koristim one što dolaze uz sam windows, ali za ML-84, oni za ML-85 ne rade kako treba. Ovi rade, ali kada se štampaju slike ispadaju jako loše :(
Ako rešiš ovaj problem, voleo bih i ja da znam kako.
 
Pokusacu sve pa sta ispadne (jedino mi nije jasno kako je PJ uspeo da natera drajvere za 98/Me da rade), ali mislim da je jedino resenje da se javi neko ko je ove drajvere skinuo sa Samsungovog sajta dok je jos bio kompletno funkcionalan. Ja sam uspeo da nedjem link ka XP drajverima ali je "mrtav", j*** ih sajt...
 
Hm... ja sam svojevremeno tražio drajvere za XP, ali je samo pisalo nešto u fazonu "drajveri već postoje u okviru XP-a".
 
Ne znam stvarno odakle sam ih skinuo :(
Velicina je oko 6MB i instaliraju se pre povezivanja stamapaca.
Ponavljam da je u pitanju 5100!!!

Ako su nekome potrebni, mogu da ih UL negde, jer stamapc sa njima sasvim korektno radi :)

E, da, i za 5100 na sajtu pise da XP ima drajvere, ali naravno, nema ih...
 
Ja sam na ovaj stavio drajvere iz XP-a ML-85(pcl), radi... Pokusao sam i sa slikama i ispalo je ok...
 
[email protected] je napisao(la):
Ja sam na ovaj stavio drajvere iz XP-a ML-85(pcl), radi... Pokusao sam i sa slikama i ispalo je ok...
Hm... meni ne radi kako treba :(
Recimo kada štampam neku stranu teksta, često pojede prvi red. Zatim, štampanje traje jako dugo, tj. samo slanje podataka za štampu do štampača.
Ne znam da li to možda ima veze sa time što sam dodao još 16MB memorije, pa možda deo ne valja... mada mislim da sam isprobavao i sa osnovnih 2MB, a i u win98 je radilo sve kako treba.
Ne znam više, počeću da verujem u gremline :trust:
 
Izgleda da sam konačno uspeo da ubodem dobitnu kombinaciju. Instalirao sam štampač kao HP LaserJet 4 i za sada radi sjajno! Nema onih problema koje su mi pravili ML-85 i ML-84 drajveri.
Taman sam se iznervirao i odlučio da kupim novi štampač, ali izgleda da će ovaj dekica još da potraje :D
 
Vrh Dno