Šta je novo?

Hitno - pomoć oko izbora novog MF printera

milic

Poštovan
Učlanjen(a)
03.05.2014
Poruke
7
Poena
51
hitno mi je potrebna pomoc oko izbora mfp. naime u opciji su mi
1. hp laserjet mfp 100
2. hp officejet pro 8600 plus
3. epson stylus cx 6600
4. epson stylus photo rx 520
5. canon mp 520
koliko i da li je ovaj laserski bolji od bilo kog inkjet od ovih koje sam nabrojao. u obzir uzimati pouzdanost i kvalitet izlaznog fajla tj. kvalitet stampe,skenera i kopira,i crno belo i kolor. koristio bih ga za kucnu upotrebu(povremenu). cene tonera i kertridza sam malo pogledao na netu i odprilike znam sta koliko kosta. prvi mi je stampac u zivotu inace. cuo sam da inkjet imaju problema sa glavama kada se duze ne koriste i koliko je to resiv problem tj. koliko je pouzdano ciscenje, ili je ipak bolje da kupim taj laserski. svaka pomoc i sugestija dobrodosla pa zato hvala svim clanovima foruma koji se ukljuce
izvinjavam se ako je tema u pogresnom podforumu. tek sada sam video da je tako
 
Poslednja izmena:
Sem ovog mfp 100 ovo ostalo su ink jet. Uzmi mfp 100 jer sa ink jetom imaš problem ako ne štampaš dugo zapekne glava koja je po pravilu izuzetno skupa. Sa laserom nemaš taj problem. Dakle, ne razmišljaj nego uzmi. Toner po boji je 1000 dinara za taj HP ... Džabe ...
 
fanatic puno hvala. mozes li mi jos reci gde ih ima za 1000 ja trazio po netu i najjeftinije sto sam nasao je duplo toliko. ako ne sme javno posalji mi u pp. isto sam i ja razmisljao ali je bili bolje da pitam ovde ljude koji to znaju daleko bolje od mene,a i iskustva su veca. nudi mi se i jos Lexmark x543 Color Laser MFP. da li su skuplji toneri za njega i kakav je taj u onosu na hp?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno