mitnick
Čuven
- Učlanjen(a)
- 03.07.2003
- Poruke
- 789
- Poena
- 619
Mashina je:
Asus P4PE-X
Intel 2.4c
ATi by ATi Radeon 9700PRO
1Gb DDR 266MHz
Chieftec Matrix 360W
Nakon instalacije sistema na monitoru se pojavljuju svetlo plave linije shirine 1-2cm i tachke.Radeon je prvi put ushao u neku makinu, nikad nije OC.Uopshte ne kontam u chemu je fazon i zashto to radi.
Ima li neko ideju, bio bih mu jako zahvalan, ovo me bash maltretira.
:hump: type;
Asus P4PE-X
Intel 2.4c
ATi by ATi Radeon 9700PRO
1Gb DDR 266MHz
Chieftec Matrix 360W
Nakon instalacije sistema na monitoru se pojavljuju svetlo plave linije shirine 1-2cm i tachke.Radeon je prvi put ushao u neku makinu, nikad nije OC.Uopshte ne kontam u chemu je fazon i zashto to radi.
Ima li neko ideju, bio bih mu jako zahvalan, ovo me bash maltretira.
:hump: type;