Šta je novo?

HIS ili ASUS 9550 128bit?

Po performansama i po oc mogucnostima su veoma slicni ( iako HIS ima memoriju 4 ns ). Mada je Asus, bar u Bg-u, nesto jeftiniji, blaga prednost HIS-u zbog nesto kvalitetnije izrade i bolje slike.
 
Gledao sam bas tu Asus 9550ge pre neki dan u firmi "Monitor" u bg-u, i upakovana je u neku malu kutiju koja izgleda kao da je stampana na pijaci - tj ocajna stampa... U cemu je fora? Jel to nasi uvoze te kartice na "kilo" pa ih prepakuju ovde ili... A recimo ove ostale Asus kartice koje su imali bile su upakovane u normalne velike kutije (ne-pijacne ;) ) tj full pakovanje - kabl, cd-ovi, dvi-rgb adapter i sl...
U cemu je fora? I gde u Bg-u kupiti te HIS kartice?
 
Ok pogledacu tamo... Ali mi i dalje nije jasno ovo bedno pakovanje asus 9550ge kartica... Doduse, kad bolje razmislim moj ortak je skoro preko oglasa pazario asus-ov 9600xt u takvoj istoj maloj bednoj kutijici (cak je i slika ista kao na onoj od 9550ge) - a moj komsija je takodje kupio Asus-ov 9600xtu full velikom pakovanju tj sve po propisui :) - jel su te kartice u tim budjavim pakovanjima neke oem varijante ili... Na oko izgledaju isto.
A mozda ih prave u Novom Pazaru :p
 
Poslednja izmena:
Fora je u sto jeftinijem pakovanju, ne bi li cela kartica bila sto jeftinija.
Ne vidim da je to problem.
 
1)9600XT
2)9600PRO
3)9600
4)9550 128BIT
5)9600SE
7):d

na defaultu
a ako ti zapadne dobar primerak 9550 on ce preskociti 9600 ako ga malo o/c :-devil-:
i biti otprilike kao 9600xt/pro naravno i oni mogu da se :mad:

btw : moj hiljaditi post
 
Poslednja izmena:
@Jaksa

Naravno da nije problem, i potpuno je jasno da dodatni sadrzaji (igre, programi i sl.) samo povecavaju krajnju cenu, ali kad covek pogleda to full pakovanje i ovu malu kutijicu stvarno nekako bedno izgleda. Nije to problem sto je kutija mala pa nema ovih dodatnih gluposti, nego je brate stampa tako losa (razlivene boje, ivice slova i njihova boja se preklapaju i sl) pa me cudi da asus svoje kartice pakuje u tako bijednu :) ambalazu... Pa i u Novom Pazaru bi odstampali bolje :D
 
Poslednja izmena:
Verujem da se jeftinije kartice pakuju kod nas. Mozda gresim?!
 
Znas na sta me te kutije podsecaju - na one "originalne" kutije u kojima uglavnom kupujemo mobilne telefone kod nas...
 
Kakve veze ima pakovanje,ljudi.Ionako posle vadjenja karte iz kutije samo zauzima
sto vise mesta.Ako je jedan HIS zaradio potpuno poverenje jednog uspesnog ATI-ja
i postao Ati-jev strateski partner onda nije tesko da i mi njemu poverujemo.His je
za Ati ono sto je Gainward za nVidiu !!!!!!
 
GSM je napisao(la):
Znas na sta me te kutije podsecaju - na one "originalne" kutije u kojima uglavnom kupujemo mobilne telefone kod nas...


E bas to! ,)
 
noki je napisao(la):
His je
za Ati ono sto je Gainward za nVidiu !!!!!!

Ne verujem da je Gainward jos uvek za nVidia-u ono sto je HIS za Ati. Nazalost, mislim da je tu sada MSI :S:
 
Ma ja ih nesto ne mirisem :whip: :smash: ,)
 
Nazad
Vrh Dno