Šta je novo?

HIS graficke

  • Začetnik teme Začetnik teme RUS
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

RUS

Čuven
Učlanjen(a)
18.01.2001
Poruke
403
Poena
619
Da li je neko imao prilike da se "sretne" sa HIS Excalibur ATI Radeon 7000 32MB;TV-out. Interesujeme kavlitet 2D i TV -outa.

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno