Šta je novo?

His 9800 Dhes

  • Začetnik teme Začetnik teme DusaN
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

DusaN

Čuven
Učlanjen(a)
19.01.2002
Poruke
5,114
Poena
875
HIS 9800 DHES (Direct Heat Exhaust System), nesto slicno kao ABIT OTES sistem, ali zauzima jedan cak jedan slot vise od OTESa 🙂
Moglo bi se reci ATi Flow 🙂)

http://www.darkhardware.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=1243
 
Ja nesto ne vidim da zauzima vise od OTES-a?
 
Da, izgleda da si u pravu, verovatno mi se ucinilo da zauzima jedan slot vise.
Ali sve jedno, karta je zver.
 
Ova karta se trenutno nalazi u mom kucistu ,upravo je stigla 😀 Greskom zato sto sam narucio tx-a medjutim dodje ovo,posto ce biti kod mene jedno nedelju dana dok ne stigne trazena karta ispitacu je,prvi utisak je da je zverina core radi na 480 a memorija cak na 405 bez anomalija.
 
DusaN je napisao(la):
Da, izgleda da si u pravu, verovatno mi se ucinilo da zauzima jedan slot vise.
Ali sve jedno, karta je zver.
Zauzima jedan slot vise! Ali je bukvalno besumna.
 
Nazad
Vrh Dno