Šta je novo?

Hired Guns The Jagged Edge - nazad korenima

Rudnik je na istoku i trenutno ga napadam, izgleda da je dobro branjen ali crossroad pre rudnika je cudo, tri sata sam se jurio po savani, na kraju sam neprijatelje nogama dokrajcivao jer mi nestalo municije.
 
tek sad sam otkrio, quick save f12 quickload f8 :d
 
Pa da ali tako nije zanimljivo. :D
Skinuo sam verovatno cu prekosutra da igram jer imam 30kg da uchim.
 
30kg da uchish? :d sta ti to ucis, dzak cementa :d
 
Ne vec dzak knjiga od papira. :D
 
igrica je odlicna, ali JA.... kao i red alert neprevazidjena za svoje vreme.... :D
 
Jel moze neko na PM da mi posalje SN \ ????????????????????
 
Poceo sam da je igram danas, bas mi se svidja. Pravo vracanje korenima....
Ali nekako... Ne znam, nesto mi fali... Shadow Company perhaps...
 
Igra nije kao JA, ali je veoma zanimljiva, tako da ako neko vidi ocenu u novom SK-u i procita recenziju nemojte nista da verujete, igra definitivno nije losa i veoma je zabavna, ako ste voleli JA svidece vam se i ovo.
 
Poslednja izmena:
SK je odavno prestao da bude merilo bilo cega...
 
SK je odavno prestao da bude merilo bilo cega...

Jeste, ali ga ljudi jos uvek citaju, i kada procitaju onakve recenzije izgube volju da probaju takvu igru, sto je u nekim slucajevima steta. Cisto sam hteo da napomenem da ko voli ovakve igre proba je i sam oceni. Moj princip je da ako igru mnogo ocrne, pogotovo ako je u pitanju doticni recenzent, ja igru obavezno probam.
 
Poslednja izmena:
citaju ga klinci a ne ljudi :D a ova igra tesko da je za danashnju decurliju koja se oslanja i cita sk... nije ni bitno, samo sam mislio da nikada necu prestati da kupujem sk, ali sto je mnogo mnogo je i vise im ne dam ni pare :)
 
A kao da neko i kupuje SK zbog nadrealisticno *****skih opisa igara, pogotovo pomenutog autora...
Ja ga kupujem zbog raznih sitnica i novosti koje mogu da procitam van interneta, kompa sobe (Citaj: WC). Ima tamo zanimljivih tekstova, ali zavrsavaju se kad dodje deo sa igrama.
 
Vrh Dno