Šta je novo?

HiFi

burnaby

Čuven
Učlanjen(a)
24.12.2002
Poruke
127
Poena
630
Interesuju me sajtovi (domaci) prodavaca HiFi opreme, TV, DVD plejera i VHS plajera...
Osim toga treba mi savet o kupovini mini linije ili mikro linije ili pojedinacnih komponenti do 500 eura.
Kakve su Technics mikro linije? Gde se mogu kupiti i po kojoj ceni? :eek:
 
http://www.4audio.co.yu
 
burnaby je napisao(la):
Interesuju me sajtovi (domaci) prodavaca HiFi opreme, TV, DVD plejera i VHS plajera...
Osim toga treba mi savet o kupovini mini linije ili mikro linije ili pojedinacnih komponenti do 500 eura.
Kakve su Technics mikro linije? Gde se mogu kupiti i po kojoj ceni? :eek:


Imas nameru da iz Vancouvera dodjes ovde i kupujes Hi-Fi...???
 
Da. Vracam se iz Vancouver-a za stalno. Nemaju svi srece da se snadju u novoj sredini.
 
burnaby je napisao(la):
Da. Vracam se iz Vancouver-a za stalno. Nemaju svi srece da se snadju u novoj sredini.

Srecom da nije from Viskonsin. :D

Dobro dosao nazad ! This is Bronx!
 
tex707 je napisao(la):
...




Mislio sam da navedem ovaj link...samo oni nisu bas nesto "jaki" sa mini i mikro linijama...
Tacno, ali covek je pitao i za Hi-Fi komponente...a mini i mikro linije svakako nisu Hi-Fi...pa nek ima alternativu, ako odluci da se "uozbilji" ;) :p
 
drapin je napisao(la):
...


Tacno, ali covek je pitao i za Hi-Fi komponente...a mini i mikro linije svakako nisu Hi-Fi...pa nek ima alternativu, ako odluci da se "uozbilji" ;) :p

Tacno je to...ali ostaje limit od 500E, a to moramo da postujemo...
 
tex707 je napisao(la):
...



Tacno je to...ali ostaje limit od 500E, a to moramo da postujemo...

Sta je neophodno u sistemu?
Ako je to pojacalo, CD i zvucnici, za 550 E, mozes super sistem od polovnih komponenti da satavis (polovno pojacalo i CD, matori 1 godinu), a za 250 E novi zvucnici, i to RAZBIJA bilo koju liniju i sa zvukom i trajnoshcu.
Ako mora i tjuner za +60-70E mozes i to da pazaris, i to digitalni, solidan, matoriji, posto to i nije bitno koliko godina ima.

Moj ti je savet da tako uradis za 550-630 E.
 
jel moze neko da mi kaze minimalnu cenu sistema koji bi sadrzao pojacalo,CD i par zvucnika ne ispod 50 vati,sve ovo da ne bude mnogo matoro i da bude.....ajd da kazemo pristojnog,prosecnog kvaliteta(tj. da "vredi")?
 
PINHEAD je napisao(la):
jel moze neko da mi kaze minimalnu cenu sistema koji bi sadrzao pojacalo,CD i par zvucnika ne ispod 50 vati,sve ovo da ne bude mnogo matoro i da bude.....ajd da kazemo pristojnog,prosecnog kvaliteta(tj. da "vredi")?

Zavisi ko kakve kriterijume postavlja.
Po mojim, 120 pojacalo, 130 CD player 150-200 zvucnici.
Ne mnogo matoro, neki solidni modeli.
Znaci oko 400-450 Evra.
 
Nazad
Vrh Dno