Šta je novo?

heroes of might and magic 5 DEMO!!!!

raindog

Čuven
Učlanjen(a)
08.10.2002
Poruke
1,417
Poena
649
dakle najzad izasao ... ja sam skinuo preko torrenta jer nisam nigde drugde nasao ... sad ga probam pa cu da javim utiske... demo je tezak 270MB
 
Odlicno! Hajde bas javi, i jos ako mozes da ga uporedis sa HOMM 4...
Ako neko zna link, neka postuje, ja trazim preko dc++, ne mogu da nadjem.
 
Da je to stvarno izaslo prosulo bi se na sve strane. Cisto sumnjam da je to demo, verovatno je ili nesto drugo a potureno ili je neka procurela neupotrebljiva alfa...
 
filipenko je napisao(la):
Da je to stvarno izaslo prosulo bi se na sve strane. Cisto sumnjam da je to demo, verovatno je ili nesto drugo a potureno ili je neka procurela neupotrebljiva alfa...

ok nije demo nego alfa beta ili kako god hoces.... provereno radi i to je sto pise... sto se upotrebaljivosti tice moze da se igra samo jedna misija... ipak je bolje nego gledati trailere koji su se pojavili
 
e sad utisci.... kao prvo ja sam obozavatelj WOG-a pa sam zeljno iscekivao peticu jer su najavljivali da ce uzeti u obzir i stvari koje su se pojavile u wog-u... e sad bas zbog toga sam doziveo veliko razocarenje... ovo mi izgleda kao trojka koja je stavljena u novo okruzenje, a i interfejs je malo bez veze. i najveca zamerka koju imam je to sto u borbi ne postoji vise wait (nadam se da ce to naknadno ubaciti), druga stvar je prebacivanje vojske heroju: ne moze se obaviti iz osnovnog prozora grada nego se mora uci u mod za kupovinu sto mi je malo glupo... toliko od mene do sada sam igrao samo oko pola sata jer nema save-a a i cim se prebaci na neki drugi prozor igra se zapuca pa mora sve iz pocetka.... sve u svemu vredi ga nabaviti.

p.s. za one koji ne znaju na oficijenom sajtu postoji par trailera koje vredi pogledati oko 120MB
 
Poslednja izmena:
Jel heroji opet ne mogu da učestvuju u borbi nego samo sede na konju i castuju spellove? Ovo kod trojke nimalo nisam voleo...
 
Poslednja izmena:
[Goran] je napisao(la):
Jel heroji opet ne mogu da učestvuju u borbi nego samo sede na konju i castuju spellove? Ovo kod trojke nimalo nisam voleo...

heroj moze da nauci neke skillove koji mu omogucuju ponekad da ucestvuje u borbi ali nije kao u cetvorci.... mada ja ne podrzavam borbu heroja jer koji je smisao da kad nabudzis heroja pobijes pola mape bez vojske samo sa herojem.... najbolje bi bilo da su ubacili kao kod wog-a komandira i eventualno henchmena
 
raindog je napisao(la):
...
p.s. za one koji ne znaju na oficijenom sajtu postoji par trailera koje vredi pogledati oko 120MB

Cekaj, koji je oficijelni sajt? 3d0 je, koliko ja znam, puk'o.
 
koliko nivoa vojski ima u gradu? koji su gradovi u pitanju?
 
uhhhhhhhhhhhh..... shotke su do bola :)
likovi u igri i okruzenje je totalno isto kao i u Etherlords II, a nije cudo kada je u razvoju HoM&M V ucestvovao Nival ;)
 
ToxiC je napisao(la):
uhhhhhhhhhhhh..... shotke su do bola :)
likovi u igri i okruzenje je totalno isto kao i u Etherlords II, a nije cudo kada je u razvoju HoM&M V ucestvovao Nival ;)

samo sto u ovoj legendarnoj igri likovi i okruzenje su samo propratni materijal... a ipak izgleda da su oni najvise posvetili tom aspektu :(
 
raindog je napisao(la):
ok nije demo nego alfa beta ili kako god hoces.... provereno radi i to je sto pise... sto se upotrebaljivosti tice moze da se igra samo jedna misija... ipak je bolje nego gledati trailere koji su se pojavili
To je verzija koja je ukradena pre vise od pola godine i ljudi koji rade na igri su odmah objasnili da je to jedna od ranih radnih verzija igre koja se bitno razlikuje od onoga sto je prikazano na E3 sajmu(narocito interfejs). Sama cinjenica da je ukradena pre toliko vremena dovoljno govori o njenoj upotrebljivosti.
Ipak je bolje gledati trailere u kojima se objasnjava kakva ce igra biti, nego igrati "demo" koji prikazuje davno napusten koncept igre, a uz to je i nelegalan ;)
 
Bogdan je napisao(la):
To je verzija koja je ukradena pre vise od pola godine i ljudi koji rade na igri su odmah objasnili da je to jedna od ranih radnih verzija igre koja se bitno razlikuje od onoga sto je prikazano na E3 sajmu(narocito interfejs). Sama cinjenica da je ukradena pre toliko vremena dovoljno govori o njenoj upotrebljivosti.
Ipak je bolje gledati trailere u kojima se objasnjava kakva ce igra biti, nego igrati "demo" koji prikazuje davno napusten koncept igre, a uz to je i nelegalan ;)


ja sam gledao i trailer i probao ovaj "demo" i ne vidim neku preveliku razliku, ne kazem da ih nema ali nisu toliko znacajne.... nadam se samo da ce finalna verzija imati bar neke wog opcije
 
raindog je napisao(la):
ja sam gledao i trailer i probao ovaj "demo" i ne vidim neku preveliku razliku, ne kazem da ih nema ali nisu toliko znacajne.... nadam se samo da ce finalna verzija imati bar neke wog opcije
Ja nisam igrao ovaj demo(samo sam gledao trailer-e), ali sam na sajtu odakle moze da se skine, video screenshot-ove i uporedio ih sa onim iz aprila ili maja koji su ukradeni i za koje je receno da su stari godinu dana i da je od tada kompletan interfejs promenjen.
Koliko sam ja shvatio preneli su dobar deo opcija iz Homm3 i uneli neke potpuno nove, a sto se wog-a tice osim par opcija ne mislim da bi ga trebalo uzimati u obzir.
 
Poslednja izmena:
ma sve se plasim da su im ukrali ovu verziju.. pustili ljudi na net da vide reakcije i rade li u pravom smeru... meni se svidja.. nije bash moralo 3d ali na shotovima deluje lepushkasto
 
raindog je napisao(la):
ja sam gledao i trailer i probao ovaj "demo" i ne vidim neku preveliku razliku, ne kazem da ih nema ali nisu toliko znacajne.... nadam se samo da ce finalna verzija imati bar neke wog opcije
Evo ti prilike da uporedis taj demo i beta verziju:
Fabrice Cambounet has announced the Heroes of Might and Magic V beta test on the official forums: "Register now for a chance to help balancing the game and discover first-hand the new Might and Magic universe. The closed beta will begin mid-September and will last approximately 2 months." Ubisoft is looking for all kinds of gamers, both experts and newcomers. You will need a good Internet connection as well as an up-to-date computer. Visit the registration page now!
 
Bogdan je napisao(la):
Evo ti prilike da uporedis taj demo i beta verziju:
Fabrice Cambounet has announced the Heroes of Might and Magic V beta test on the official forums: "Register now for a chance to help balancing the game and discover first-hand the new Might and Magic universe. The closed beta will begin mid-September and will last approximately 2 months." Ubisoft is looking for all kinds of gamers, both experts and newcomers. You will need a good Internet connection as well as an up-to-date computer. Visit the registration page now!

daj link :banana: :-devil-: :cigar: :,,: :guitar: :bottle:
 
Imas na http://www.celestialheavens.com vest sa linkom do zvanicnog foruma gde se vrsi prijavljivanje za beta test.
P.S. Na tom forumu sam procitao, da oni koji budu izabrani potpisuju NDA sa klauzulom, da ako ga na bilo koji nacin prekrsis placas kaznu od 50 000$
 
prijavio sam se preko zvanicnog foruma ... sad ostaje da se ceka :(
 
pozdrav da li je neko od vas redovan igrac heroja shadow of death?
 
ima :)
 
raindog je napisao(la):

hteo sam da kazem da ja igram redovno ali bio sam u zurbi pa sam malo pogresio :trust:
 
Reci da igra nije Zla,mozes da je igras dok ti oci ne ispadnu a opet ti se igra.
 
ja to igram u intervalima... igram ko lud mesec dva pa posle cooliram pa mi posle opet dodje
 
[Mancha] je napisao(la):
Probao sam ovu alpha-betu i kao veeeliki fan H3 (i WOG) sam optimista po pitanju H5. Po svemu sudeci necemo docekati jos jedan promasaj kao H4, niti vizuelno, niti po pitanju gameplay-a

jos kad bi omogucili mod-ove pa da rusi naprave wog verziju za H5 :):):)
 
Moje misljenje je da je 3 deo ipak bio ono pravo .... prekretnica u lancu heroja a da je Armagedons Blade bio vrh sto se bonus diska tice .... ova 5ica budi nadu da ce biti bolje jer mi se 4. deo nikako nije dopao .... ima tu nekih finih stvari ali ko ste neko vec rece ovde (izvinjavam se sto tako oslovljavam) uzmes heroja i bez vojske potamanish sve zivo ..... nemu istu draz kao prethodni delovi ..... ja sam se prijavio za beta testing i cekam odgovor .... nadam se da cu uci u izbor pa da "prokrijumcarim" koj info za forumashe :D
 
Nazad
Vrh Dno