Šta je novo?

Helium (HNT)

Ostaje HNT/BUSD za spot ;)
 
Ja prebacio u USDT na 5, čekam da padne ispod 4 da uzmem HNT, pa posle ako skoči prebacim u BUSD. Ako ne skoči, već ga skinu skroz sa Binance - vraćam nazad na helium novčanik
 
Helium Network Price COLLAPSE has NOTHING to do with #HNT! Solana #SOL Price in Freefall!
 
Ko im je kriv kad su odabrali Solanu umesto Algoranda.
 
Kakva je procedura oko ove migracije ?
Non stop mi u aplikaciji izbacuje da uradim to
 
Meni je jedan na deny listi ni kriv ni dužan ;)
 
Može naravno, imaš uputstvo na Helium sajtu. Nisam još uvek odradio, jer moram da odem fizički do majnera da ga uslikam sa otvorenim Google mapama pored (s obzirom da lokacija nije lažirana, kažu da to može da ubrza proces) :)
 
Daj link ovde da glasamo :)
 
Kao neko ko ima ima 5 HS mogu samo reci da je ovo blagi uzas. Dve hotspota na Denylist iz samo njima znanih razloga.
Nadam se da ce cena u bulu ici bar do 10, da se vrati ulozeno.
 
Meni od 8 komada sreća samo jedan na denylist :) Uslikao sam sve i poslao zahtev da se skine, ali mrka kapa od toga izgleda...
 
Proces izgleda bas traje. Meni je jedan u denylist i ruku na srce, opravdano. Nisam tacnu lokaciju postavio na mapi da mi se ne preklapaju, nego u drugom onom kvadrantu ili kako ih vec zovu.. Kriv sam, ispaštam. :D
 
nego u drugom onom kvadrantu ili kako ih vec zovu..
Hexu :)

Kod mene ovaj jedan što je na denylist je sa baš baš tačnom lokacijom, i visina antene i jačina, a imam par komada koji nisu ni približno na lokacijama na kojima sam ih prijavio, iz istih razloga kao i kod tebe... Bukvalno su stavljali šakom i kapom na denylist izgleda :)
 
Hexu :)

Kod mene ovaj jedan što je na denylist je sa baš baš tačnom lokacijom, i visina antene i jačina, a imam par komada koji nisu ni približno na lokacijama na kojima sam ih prijavio, iz istih razloga kao i kod tebe... Bukvalno su stavljali šakom i kapom na denylist izgleda :)
Da, hex. U brzini zaboravio. :D
A kao ima neki algoritam, koji to automatski radi. Izgleda da masovno gresi, pun subreddit ljudi koji kukaju. Srecno sa skidanjem sa liste.
 
Jel može uređaj koji je na denylisti da se odnese na drugu adresu i tamo da rudari? I koliko košta to HNT-a?
 
Ne može :)

Poslednji put kada sam premeštao majner koštalo je ~10$...
 
Jel uspeo neko da "skine" majner sa deny liste?
Edit: ili ispada da su bačene pare kupovina majnera?
 
Izgleda....znači sad ne vredi ni resetovati majner jer će opet biti na deny listi?
 
Nazad
Vrh Dno