Šta je novo?

Headset mi je ukljucen a windows ga ne registruje

bomanik37

Poznat
Učlanjen(a)
13.01.2022
Poruke
54
Poena
30
Pozz, danas sam pokusao da povezem neki red dragon gaming headset sto imam,novog sam ga kupio stigao u kompletu,povezem zeleni sa zelnim rozi sa rozim i nista i dalje ostaje zvuk na zvucnicima od TV a u sounds pise da headphones not plugged in, da li znate sta bi mogao da uradim
 

Prilozi

  • Screenshot (4).png
    Screenshot (4).png
    1.6 MB · Pregleda: 26
kako mislis na zvucnicima od tv?
 
Pa aktivan ti je HDMI audio izlaz, bar tako pokazuje na slici.
Klikni levi na zvuk, dole desno kod sat/datum, trebalo bi da ti ponudi izbor za audio output.
Ako ne onda desni klik na zvuk, open sound settings/select audio output ... pa vidi da da skloniš sa HDMI.
Nisam baš siguran a da ne tražim sada eksternu zvučnu i kačim je ...
Imaš i dosta obaveštenja nepročitanih, da nije nešto od drajvera da treba da se podigne.
 
Win11 pravi više problema sa jack sensingom od Win10, definitivno.
 
dobro je onda sto ima windows 10?
 
kako mislis na zvucnicima od tv?
tv mi je povezan na komp,radi zvuk na njemu a kad povezem headset nema zvuk ko da nije povezan,ne registruje ga
Pa aktivan ti je HDMI audio izlaz, bar tako pokazuje na slici.
Klikni levi na zvuk, dole desno kod sat/datum, trebalo bi da ti ponudi izbor za audio output.
Ako ne onda desni klik na zvuk, open sound settings/select audio output ... pa vidi da da skloniš sa HDMI.
Nisam baš siguran a da ne tražim sada eksternu zvučnu i kačim je ...
Imaš i dosta obaveštenja nepročitanih, da nije nešto od drajvera da treba da se podigne.
nema mi da izaberem slusalice,na drugom kompu je sasvim ok,povezem i direkt rade,on je na monitor povezan
 
znaci tu gde konektujes audio kabl od tv cuje se, a kada u isti konektor konektujes audio kabl od slusalica ne cuje se zvuk?
 
Nazad
Vrh Dno