Šta je novo?

HDTV i PS2

BitrAtE

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
24.08.2003
Poruke
4,937
Poena
925
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen 7 7800X3D @ DeepCool LT520 WH
Matična ploča
Gigabyte B650M AORUS ELITE AX
RAM
32GB Kingston FURY Renegade DDR5 RGB DDR5-6000 CL32-38-38 @1.35V
GPU
Gigabyte AORUS RX 7900 XTX ELITE 24G
Storage
Kingston KC3000 2TB + 1TB / Seagate BarraCuda 3TB 2.5"
Zvuk
NZXT Relay 2.0 + NZXT Subwoofer @ AudioQuest DragonFly Black v1.5 / Steelseries Arctic 1 Wireless
PSU
Corsair SF750 80 PLUS Platinum
Kućište
Jonsbo D31 Mesh SC White
Monitor
Dell G2724D 27" QHD 165Hz
Miš & tastatura
Razer Pro Type Ultra & Razer Viper Ultimate Mercury
Ostale periferije
C1 55" & PS5 & Q990B
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S24 Ultra
Pametni uređaji
Huawei GT2 Pro...
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Stigao mi je component cabl sa Lik Sanga...Prezadovoljan sam slika je mnogooo bolja...E sad me interesuje kako da dobijem 720p ili 1080i HD signal?? Znam da GT4 pal verzija valjda ne podrzava HD signal sem NTSC verzija....Da li je to tacno?I kako bi naprimjer provjerio da li sam dobio HD signal?I gdje se npr namjesta da bude 720p ili 1080i?Predpostavljam da je ovo drugo bolje...
 
BitrAtE je napisao(la):
Stigao mi je component cabl sa Lik Sanga...Prezadovoljan sam slika je mnogooo bolja...E sad me interesuje kako da dobijem 720p ili 1080i HD signal?? Znam da GT4 pal verzija valjda ne podrzava HD signal sem NTSC verzija....Da li je to tacno?I kako bi naprimjer provjerio da li sam dobio HD signal?I gdje se npr namjesta da bude 720p ili 1080i?Predpostavljam da je ovo drugo bolje...

Mislim da HD signal normalno ne mozes dobiti na obicnom TVu. Najbolji nacin po meni je da uzmes ATI HDTV tuner i da se igras na (velikom) monitoru, on ti je oko 200 EUR napolju. Mada mislim da je mozda moguce to dobiti i na neku drugu foru na GTPlanet su rekli da ne moze e sad...
 
Ja mislim da on nije ni mislio na obichan TV, koliko treba da bude neupucen :)
 
Ma imam HDTV,koliko vidim samo GT4 podrzhava 1080i....Nijedna igra ne podrzhava 720p dok ih ima dosta koje su u 420p rezoluciji....
 
Aaa pa ne znam mislim da treba onda da potrazis listu igara na Netu koje podrzavaju HDTV, ja sam cuo samo za GT4, to mora da izgleda mnogo dobro. Koliko si platio taj TV i koji je?!
 
Vrlo tesko ce ps2 hardware da tera bilo koju hd rezoluciju to je verovatno neki streching ili tako nesto tj. da ti razvuce sliku da ps2 potera 1080 pa bilo to i i a kamoli p...nema sanse
 
Naravno da nije pravi 1080i, ali nije strechovano sa originalne rezolucije, jer izgleda 2x detaljnije...
 
Gledao sam poredjenje na GTPlanetu i stvarno MNOGO bolje izgleda.
 
NSX je napisao(la):
Aaa pa ne znam mislim da treba onda da potrazis listu igara na Netu koje podrzavaju HDTV, ja sam cuo samo za GT4, to mora da izgleda mnogo dobro. Koliko si platio taj TV i koji je?!
Benq 26" 1300evra....
 
Nazad
Vrh Dno