Šta je novo?

HDMI to HDMI 10m

pelemasca

Cenjen
Učlanjen(a)
02.04.2014
Poruke
461
Poena
195
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5 4460
RAM
8gb ddr3
GPU
amd r7 360
Mobilni telefon
honor 50
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
planiram da kupim pomenuti kabal u duzini od 10m,u radnji WW je oko 1800din na nekom snizenju ,jel vredi ovo uzeti,citao sam da nije potrebno zlatni konektori,cuda i sve ostalo sto dize cenu,valjda nece biti gubitka kvaliteta
 
vidim da ima za te pare mozda malo vise ,kontam da je ok,mozda uzmem ovo u radnji imam garanciju i ne placam postarinu bice skoro isto...
 
kako ti volja :)
samo sam naveo da ako valja onaj od 1000din, valjace i taj :)

evo vidim na KP ima 1000din u Beogradu, ko ide cesto moze i da pokupi, ne mora da se salje...
 
Ima kvalitetnijih i ima krš kablova, za svačiji džep. Na jednon običnom hdmi kablu od 700din mi je vrlo brzo počela prekidati slika, dok je na drugom kojeg sam ugradio u zid, sa pozlaćenim konektorima i koji je koštao skoro 3k, slika besprekorna.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Imao sam, istina kratko, jednu lepoticu od kabla koja je ka ekranu sprovodila velicanstvene zelene mrlje sklone raznoraznim nivoima prelivanja. Pokupio usput u nekoj od beogradskih udzerica - malih radnji, cudom opstalih u danasnje vreme. I naknadno ga vratio bez znacajnijih trzavica - ako se izuzme neodradjen posao i utroseno vreme.

Postoje situacije kad TREBA gledati cenu, ali i one kad cena ne diktira nuzno standard proizvoda. Ne znam da li sam previse optimistican, ali zivim u ubedjenju da bi makar ovi ozbiljniji prodavci - bili u stvarnom ili virtuelnom svetu - ucinili najbolje kad bi prodavali funkcionalnu robu, bez obzira na cenu - jer time stede i sebe dodatnih neprijatnosti. U svakom slucaju, za ocekivati je da ti sva ili skoro sva ponudjena resenja ispune ocekivanja.

Par puta sam nabavljao neki kabl s pozlacenim konektorima - "renomirano" kineski - za nekih 800-850 dinara - od 2 do 3 metra i dobro rade i posle par godina.

P.S. Svojevremeno mi je covek u OTC-u, za malo vecu ili pribliznu cenu u odnosu na konkurenciju, vise se ne secam, prodao jedinu vrstu digitalnog sata iz Kine koju ima - za nahtkasnu - uz konstataciju da je i on pre nudio more modela, ali da mu se taj pokazao kao najbolji i da nece da se zamara drugima i posledicnim reklamacijama. Otprilike tako nekako ja fantaziram da bi trebalo da posluju mnogi, a ako je kabl teski skart, nije nemoguce da se mane ispolje vrlo brzo.
 
kupio sam za 1100din 10m u radnji ,koliko radi neka radi...
 
Ja sa pre dve godine uzeo jeftin sa KP od 5m i ništa mu ne fali. Više puta se i saplitalo o njega.

U svakom slučaju ako nema problema odmah, neće ih verovatno ni biti.
 
Nazad
Vrh Dno