Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Nikako ti se ne isplati da u ovom trenutku kupujes 2 GB varijantu. Definitivno uzmi 1.5 Gb (pogledaj u mojoj masini) i nema glava da te boli. Imas u Atomu a imas i u Benchu. Pogledaj gde je jeftinije i tamo pazari. Pozdrav.
Sa 2Tb hardovima imam iskustva samo sa Hitachi Deskstar 7K2000 - za sada su svi pouzdani, tihi i hladni. Pri tom su otprilike jedni od najjeftinijih. Rade u RAID-u i "ljushte" stotine hiljada dpx i tiff fajlova svakodnevno :d