Šta je novo?

HDD od 2TB

  • Začetnik teme Začetnik teme test29
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Nikako ti se ne isplati da u ovom trenutku kupujes 2 GB varijantu. Definitivno uzmi 1.5 Gb (pogledaj u mojoj masini) i nema glava da te boli. Imas u Atomu a imas i u Benchu. Pogledaj gde je jeftinije i tamo pazari. Pozdrav.
 
Nije samo u ovom trenutku... već neko vreme to traje... 🙁 Zaista ne znam zašto su 2TB hardovi toliko precenjeni u odnosu na 1 i 1.5TB.
 
Sa 2Tb hardovima imam iskustva samo sa Hitachi Deskstar 7K2000 - za sada su svi pouzdani, tihi i hladni. Pri tom su otprilike jedni od najjeftinijih. Rade u RAID-u i "ljushte" stotine hiljada dpx i tiff fajlova svakodnevno :d
 
Nazad
Vrh Dno