Šta je novo?

HD kanali i tehnički kvalitet televizije u Srbiji

Jel zna neko šta može da utiče na pikselizaciju slike ako su jačina i kvalitet signala 100%?
Imam Supernova (exe net) digitalnu kabl televiziju i primetio sam u poslednje vreme na kanalu RTS 1 npr. pikselizaciju uveče na svakih par minuta, razne fleke i mrlje, uglavnom sa videom, nekad zelenkaste boje, nekad šarene, audio stream ne puca. Ali eto to većinom na HD kanalima, na SD kanalima uopšte nisam primetio ovakve probleme... Ne znam šta može to da izazove? Na Jotelu dok sam bio ovakve probleme nisam primetio.
Druze imao sam isti problem i svi su me pravili na ludog jer 'samo ja vidim', ali se jasno videla pikselizacija na hd kanalima, cak sam mislio da je do televizora jer sam kupio novi u medjuvremenu.

Ako ti bilo sta znaci, meni je problem resen (nehotice), tako sto sam kupio novi ruter a onaj njihov sam stavio u bridge. Stvarno ne znam kako ali od tad nema vise problema. Nisam cackao nista od postavki koje su drugi pominjali u postovima iznad.
 
Ma prijavi da imas pikselizaciju , ako neće da reše najaviš tužbu ratelu i raskid ugovora zbog nemogućnosti korišćenja usluge . Moraju oni da ti reše jer je garant problem kod njih
 
Nazad
Vrh Dno