Šta je novo?

HD filmovi - Tehnicka diskusija

Koji rip skinut za Jack Reacher ?

1080p?

Imaš HDWing, kao dosta rasprostranjen. Odradili su ovaj rip zaista dobro. Mada, od kad su HDWing, ripovi su im postali i nešto bolji (mada su povećali i veličinu istih, što je sr*nje).

rip vs. source





 
Poslednja izmena:
Ima i hdbits internal,moze i na pb da se nadje: Jack.Reacher.2012.1080p.BluRay.DTS.x264-FANDANGO
 
Još samo da mi neko pokloni hdb pozivnicu i bilo bi super.
 
Ima FANDANGO release na HDVNbits-u a i na public trackerima...
 
Da li je neko gledao Hobbita u 3d na Bluray
Imam neki "HOBBIT_3D_HDCLUB" sa rutrackera odgledao na Ps3 Fat ali od 3D na zalost nema nista znaci totalno razocarenje :mad: e sad da li je do ovog izdanja ili je nesto drugo u pitanju ili je stvarno takav film ?
Posle ovoga odgledao na PC Jurassic.Park.1993 3D SBS i odusevio se kako je odradjen u 3D i prosto ne mogu da verujem da su 3D efekti realniji nego najnoviji Hobbit snimljen 3d kamerom...48fps...
 
The Last Stand. Hoce li skoro neki internal 1080p ?
 
Ima The Last Stand 2013 1080p BluRay DTS x264-HDMaNiAcS.
 
Da li se može reći koji sors je najbolji za serije čije prikazivanje je u toku, koje se još nemju blu-ray izdanje? Ako enkoder odradi posao najbolje moguće da li će rezultat biti bolji ako je source HDTV, WEB-DL ili nešto treće? I ako može odgovor na konkretno pitanje: šta skidati za game of thrones, sezona 3. 720p je sasvim dovoljno. Dostupni su mi CtrlHD HDTV ripovi, NTb WEB-DL ripovi a vidim i IMMERSE, EVOLVE i još neke grupe.
 
WEB-DL ti je generalno najbolja opcija, dok bluray izdanje ne izađe. Nema snimanja, te enkodovanja kao kod HDTV ripova. Plus, ako uračunaš da IMMERSE, EVOLVE i co. po scenskim pravilima jure brzinu (ne kvalitet), znaš šta ti je činiti. :) Naravno, mogu se naći i HDTV ripovi ne scenskih grupa (sam CtrlHD, TrollHD...), koji su zaista ok i WEB-DL im ne beži baš primetno, kao scenskim grupama.

Sumirano, uzimaj NTb WEB-DL ripove.
 
Poslednja izmena:
Hvala dzonihsv, na brzom odgovoru. Inace onaj nalog koji si mi svojevremeno ustupio na hd-torrents je u odlicnom stanju: UL 139 GB, DL 61 GB, ratio 2,25, rank HD Maniac. Da se pohvalim da sam opravdao poverenje :)
 
Nema na čemu. :)

Odlično (za nalog). HDT je zaista korektan tracker i svaki gigabajt koji tamo napucaš je dobra investicija.
 
HD torrents je odlican, prosle godine sam uplatio sb samo zbog njih kad su uveli ono quarter pravilo.
 
Jel moze neko da mi da neki torrent link za That '70 Show za sezone 6,7 i 8? Moze na PP. Pokusavao sam na svim trackerima kojih sam se setio, ali ne mogu da nadjem. Vidim na tehPARADOX.COM da ima, ali to su wupload, filesonic i slicni linkovi.
 
Mislim da sem prve, druge i pete sezone nemas nikakav drugi hd format...
 
Koji je najbolji rip serije Viking?
Druga stvar je dali je dobar ovaj rip Sinola aka Joe Kidd 1972 1080p Blu-ray x264 DTS 2 0 - DETAiLS??
 
Vikings.S01.1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD

Pretražih sad i ne nađo' bolju verziju tog Joe Kidd-a. Tako da... uzmi njega.
 
Poslednja izmena:
Hvala na infu raja. Još samo jeno pitanjce za sve nas fanove Bad Spencera i terence Hilla. Gdje se mogu naći njihovi kvalitetniji ripovi? Neke od njih imam a bukvalno me interesuje svi filmovi od ovog fantastičnog dvojca.
Neke od filmova kojke imam: A Genius, Two Friends, and an ***** 1975 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 2.0 - KRaLiMaRKo, Go for It 1983 1080p Blu-ray Remux AVC DTS-HD MA 2.0 - KRaLiMaRKo, Non.c'e.due.senza.quattro.1984.720p.BluRay.FLAC.x264-DON, on.c'e.due.senza.quattro.1984.720p.BluRay.FLAC.x264-DON, Crime.Busters.1977.720p.BluRay.x264-DON.
 
Sto se tice GOT, sta je najbolje nabavljati? Do sada sam skidao Game.of.Thrones.S03E05.1080i.HDTV.DD5.1.MPEG2-TrollH od 5 i kusur GB i zaista nisam vidio neku razliku u odnosu na evolve i dimension izdanja?
 
Verovatno zato sto je enkoder Nick007 sada u don-u umesto u ctrlhd-u...
 
Jel moguće da niko nije uradio Beyond the Law (Fixing the Shadow) 1993?! To mi je jedan od najomiljenijih flmova, sad tek videh da je izašao blu-ray još novembra 2011.
http://www.imdb.com/title/tt0103805/

I zna li neko čija je grupa "DAMiANA"? Pošto je to jedino što mi je google izbacio na pominjanje naziva filma i 720p, dobio sam samo naziv
Beyond.the.Law.1993.720p.BluRay.x264-DAMiANA
pa ako bih mogao povezati s nekim sajtom, trekerom...
 
Beyond.the.Law.1993.720p.BluRay.x264-DAMiANA ima na newzu koliko vidim.
 
Nisam to nikad koristio, ne znam ni kako funkcioniše... I to se plaća jel, nema nikakva free opcija?
 
Nazad
Vrh Dno