Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Novi update napokon popravio problem sa nepamćenjem titlova na android tv. Trebalo im je više od 2 meseca.
 
Niko ne spominje, pušteno ažuriranje za android TV aplikaciju, i sad titlovi idu automatski... naizad! Takođe sad je i dostupan "HBO max kanal" na početnom ekranu kod android TV!
 
@despot77
@fusion_
Да ли је сређено да има могућност да се види титл само за не-Енглески?
Конкретно рецимо гледаш Mayans, може ли напокон да се види превод шпанског, а да се не види енглеског?
 
Ja sam o tom update čitao odavno, ali ga kod mene na Mi box s nema i još uvek ne pušta naše titlove automatski.
 
Može li neko da postavi taj novi APK za android TV uređaje i bokseve?

Ovde za sad isto stara verzija:


Odavde ne prolazi instalacija nove verzije:

 
Ja juče na Shild-u primjetih da je izašla nova verzija, ne znam da li se može na android TV izvući apk pa da postavim da skine ko hoće!?
IMG_20220519_160531.jpg
 
Meni na Eon box-u i dalje ona iz februara 52.10.0
 
To nije za Android TV, imaš gore link...

ATV.png


 
  • Like
Reagovanja: gec
Ja juče na Shild-u primjetih da je izašla nova verzija, ne znam da li se može na android TV izvući apk pa da postavim da skine ko hoće!?
Pogledajte prilog 344889
Možeš da probaš da izvučeš apk sa shield-a sa aplikacijom SIA(install/backup apk). Nemam pojma da li možeš da uradiš sideload SIA apk na Shield. Probaću ja kasnije.
 
Verzija 52.20.0 je poslednja i ona je ispravila problem s titlovima.
Istovremeno je i sličica na home screenu nešto tamnija.
 
Ja sam malo pre probao na svom tv-u da skinem tu zadnju verziju i skinuo sam i sve radi ali ne radi mi daljinski nego moram da u tv bocnem resiver od bezicnog misa da bih mogo da koristim ovu novu app pa sam zato obrisao i vratio onu sa google play store. Ne znam zasto ne radi daljinski, tv je Tesla 55S906BUS model.
 
Sad sam azurirao aplikaciju i titlovi se najzad sami ucitavaju.
 
Ja nisam kuci,tek kad se vratim u nedelju cu moci da proverim sta je na mom Mi Sticku...😔
 
hm, na mom mi box s je urađen neki update aplikacije 12 maja...titlovi se i dalje ne učitavaju automatski, i sada je deo sa jezicima titlova na španskom?:rolleyes:
 
hm, na mom mi box s je urađen neki update aplikacije 12 maja...titlovi se i dalje ne učitavaju automatski, i sada je deo sa jezicima titlova na španskom?:rolleyes:
Isto i kod mene. Bio je skoro update ali i dalje sam na verziji 52.10 na mi box s. Dok kada odem na play store tamo vidim da je 52.20.
 
Ni kod mene na Mi Box S se i dalje ne učitavaju automatski, malopre proverio.
 
Evo, izvukao sam apk na Shild-u pomoću File Manager + aplikacije koji ima mogućnost bekapovanja aplikacija.
Staviću mega link, ako je protiv pravila neka admini brišu a onima koji trebaju neka se jave na pp. Sad sam nešto čačkao, aplikacija se može instalirati i na obični android i pokrenuti putem nekog android TV launcher-a, probao sa ATV launcher-om, mada ovo uzeti sa rezervom!

 
Koje titlove gledate pa se ne ucitavaju? Meni se engleski titl ucita svaki put automatski.
 
Istekao edit, probao sam ovu app sa mega što je @despot77 okačio. Pamti prevod kada se odabere.
 
Evo da i ja javim da @despot77 sto je okacio app da radi i sto mi se svidja meni je ostao kao sto je bio na verziji 52.10.0 dok ona sto sam juce skidao 52.20.0.13 mi se ne svidja sto je meni uradjen dosta drugacije slova su isto u prevodu drugacija i sto meni ta 52.20.0.13 nije htela da radi sa daljinskim od tv-a nego samo sa misem dok kod ove od @despot77 sve radi kao predhodna verzija upitanju. Za prevod jos nisam probao jel pamti mada meni nije bio problem da svaki put ucitam isti.

Mislim da cu ovu verziju da ostavim i da necu vise da je updatujem ako ne budem morao.

@despot77 hvala za trud i vreme da podelis sa nama.
 
očistio sam cache aplikacije i sada rade srpski titlovi automatski...mi box s

verzija 52.20 koja se automatski apdejtovala 12 maja...
 
Nazad
Vrh Dno