Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

Kakav tip problema?
Ovo je globalni problem sa HBO Maxom na Apple TV, ne mogu ništa da pustim.
 
Nisam se ovim ranije bavio jer sam mislio da sve što postoji na HBO OD katalogu automatski ide u HBO MAX katalog(dok obrnuto verovatno ne).Međutim sada sam pokušao da pronađem seriju KIDDING na HBO MAX i nema je!A na HBO OD postoji.Da li je moguće da je ima pod drugim nazivom?
 
HBO OD ažuriraju operateri pa im (slučajno ili namerno) neki naslovi ostanu u katalogu i kad ih HBO Max izbaci iz svoje ponude.
 
HBO OD ažuriraju operateri pa im (slučajno ili namerno) neki naslovi ostanu u katalogu i kad ih HBO Max izbaci iz svoje ponude.
Moguće.Naslov je inače SHOWTIME produkcija,a sa obzirom na to da za koji dan SKYSHOWTIME startuje u Srbiji,verovatno će katalog HBO MAX biti dodatno osiromašen.Jedino da se nadamo da će glasine oko premijum paketa SBB biti tačne,tj.da će uključivati ponudu ovog streaming servisa.Makar u okviru svojih kataloga ako ništa drugo.
 
Ja se izvinjavam ako pogresio temu.
Hocu da pitam kada mi stigne tv smart ima HBO MAX cuo da treba da se registrujem to je ok. E sada me zanima da li se placa i kako se vrsi uplata i kome to, da mi neko kaze i objasni?
 
Ne desava se tu nista slucajno, razliciti su ugovori za distribuciju za HBO OD i HBO Max... Zato je razlika u katalozima, ne zato sto neko slucajno ili jos gore namerno (penali su ogromni) ne azurira katalog...

Placa se, naravno, mozes direktno a mozda tvoj operater ima u okviru ponude, proveri prvo... Ako nemas u okviru paketa provajdera ili nemas provajdera uopste onda moras da platis preko HBO Max sajta, na pocetnoj strani ti je odmah opcija....
 
Ok moguće da su različiti ugovori, ali onda bi trebalo da je HBO OD katalog isti na SBB i MTS. A znalo je da bude razlika. SBB je svojevremeno bio izbacio Dizni naslove iz HBO OD dok je Supernova imala te naslove i dalje.
 
SBB je ranije potpisao ugovor za HBO OD od Supernove, zbog toga je SBB ranije izbacio Dizni... Isti princip vazi i za MTS I SBB... Nije to bas tako jednostavno pa da se gleda samo ime servisa, ima tu mnogo faktora, a ono sto je najvaznije je da svakako nista nije slucajno...
 
Ja se izvinjavam ako pogresio temu.
Hocu da pitam kada mi stigne tv smart ima HBO MAX cuo da treba da se registrujem to je ok. E sada me zanima da li se placa i kako se vrsi uplata i kome to, da mi neko kaze i objasni?
 
Da li postoji negde program ili bilo kakav vid informacije kada izlazi nova epizoda serije npr za seriju white lotos? Za seriju From se čekalo 10 dana da izbace epizodu kod nas a serija je bila premijerno prikazana još u februaru u USA. Ovako random izbacivanje epizoda je fail po meni..
meni stoji nova epizoda za 2 dana, dakle u ponedeljak...koristim već dugo program Twee na androidu, aplikacija nije dugo apdejtovana ali radi ok i dalje...postoji i neka slična novija, Hobi se valjda zove, ali mi se ništa nije dopao interfejs pa sam je skinuo...
 
Kad smo kod toga, i meni je TV Time definitivno najbolji.

Koristim i JustWatch koji je vrhunska stvar. Odabereš streaming servise koje koristiš i vidiš svaki dan šta je novo dodano, dobijaš preporuke filmova i serija samo na servisima koje koristiš i sl.
Ima i app za Android TV iz koje se direktno mogu puštati filmovi i serije.
 
Da pitam kada platim na HBO MAX 55 E sta gledam serije filove samo to ima i da li ima nas prevod ( na nasem jeziku)?
Zanima me ima novi filmovi i serije nisam nikad imao HBO MAX i sta sve nudi HBO MAX?
 
Imam LG tv sa webos. Na njemu sam koristio hbgo aplikaciju, da li postoji neka varijanta za hbomax ili vise ne mogu da ga gledam na TV-u na taj nacin?
 
nije tema i aplikacijama za praćenje serija

@vlada951 prelistaj malo ovu temu. ali, ukratko: HBO Max je trenutno najbolji po pitanju prevoda (titlova) na srpski. ima dosta od HBO, WB, CW produkcije. ima i seriju ALF, recimo
 
@vlada951 ako si korisnik Yettel mobilne mreze mozes da imas HBO max u paketu za dz. Drugo ako koristis neku kablovsku takodje mozes da imas HBO max besplatno ako imas neki jaci paket.
 
@vlada951 ako si korisnik Yettel mobilne mreze mozes da imas HBO max u paketu za dz. Drugo ako koristis neku kablovsku takodje mozes da imas HBO max besplatno ako imas neki jaci paket.
Koristim kablovku ali oni nemaju HBO MAX ni ti bilo koji HBO kanal u ponudi ali imaju brz opticki net. Tako da tesko mogu besplatno da gledam
 
Imam LG tv sa webos. Na njemu sam koristio hbgo aplikaciju, da li postoji neka varijanta za hbomax ili vise ne mogu da ga gledam na TV-u na taj nacin?
Zavisi koja je verzija WebOS-a. Minimalna podržana je 4.0. Trebalo bi da televizori iz 2018. i noviji imaju tu verziju.
Ja imam TV iz 2016. godine sa WebOS 3.0. Prvo je prestao da radi HBO Go, a ne radi i Max.
 
Ja sam za moj Lg TV iz 2016 g. rešio problem tako što sam na njega nakačio Chromecast with Google TV. Instalirao HBO max i odlično radi.
 
Zavisi koja je verzija WebOS-a. Minimalna podržana je 4.0. Trebalo bi da televizori iz 2018. i noviji imaju tu verziju.
Ja imam TV iz 2016. godine sa WebOS 3.0. Prvo je prestao da radi HBO Go, a ne radi i Max.
Moj je iz 2017, pogledacu kad dodjem kuci verziju webos-a, ali mislim da je isto 3.0.

Ja sam za moj Lg TV iz 2016 g. rešio problem tako što sam na njega nakačio Chromecast with Google TV. Instalirao HBO max i odlično radi.
Imam i ja onaj android box od EON-a i radi mi preko njega, ali mi je zgodnije kad ima app za TV, kao sto imam netflix i dizni, da ne moram koristim i drugi daljinski.
 
Moj je iz 2017, pogledacu kad dodjem kuci verziju webos-a, ali mislim da je isto 3.0.


Imam i ja onaj android box od EON-a i radi mi preko njega, ali mi je zgodnije kad ima app za TV, kao sto imam netflix i dizni, da ne moram koristim i drugi daljinski.
Radi daljinski od Lg TV i za Google chromecast with Google TV, peko HDMI CEC.
 
Nisam odavno koristio servis pa rekoh da vidim sta ima novo ;) . Ono sto sam primetio da je novo je to da na Eon boxu kad se koristi aplikacija,ne radi pojacavanje i smanjivanje tona. Probacu danas na Mi boxu i mi stiku 4k. U pitanju je Eon SDMC box.
 
Nazad
Vrh Dno