Šta je novo?

HBO Max [nije tema o MAX]

E10E2DAD-D327-4E77-8932-F3306ECB3362.jpeg
Uz USA VPN…
 
Kod nas će biti dostupan film od sutra, ali na Disney+!!

2022-10-25-235043.jpg
 
"Hvala Vam na upitu! Još uvijek nemamo informaciju o datumu premijere dotičnog naslova. Prenijeli smo Vaš prijedlog kolegama zaduženima za licenciranje sadržaja."

Rešenje je VPN ali onda nema prevoda ili stream na D+, ali opet nema prevoda ili nažalost torrenti.
 
Da, na Disneyplus piše od 26-og, mada je već 26-i.
Pretpostavljam isti dan i na našem HBOMax.
Meni je na D+ vec od ponoci bio dostupan, trenutno se nalazim u Republici Srpskoj pa mozda zato…Inace D+ je naravno Turski :D
 
Ladno su izbacili seriju Castle Rock, a baš sam krenuo da je gledam.
 
Ladno su izbacili seriju Castle Rock, a baš sam krenuo da je gledam.
Indijanci, izbacili svoju seriju iz kataloga. Nema ni kod mene. Inače, meni je prva sezona jedna od najboljih serija koje sam gledao poslednjih 5 godina. S02 je naravno krš.
 
Meni sve radi super preko LG 7450. Jedino mi se ne svidja što još nisu izbacili 12 sezonu The Walking Dead.
 
Izbacuju oni i svoje serije. Npr. hrvatska serija Uspjeh je izbačena iako je HBO produkcija.

Navodno im se ne isplati da drže naslove sa slabom gledanošću iako je u pitanju HBO produkcija, jer valjda bez obzira na to glumcima i ostalima moraju da plaćaju naknadu.
 
U pravu si, mislio sam na drugu polovinu sezone, zaglavili na osmu epizodu i ne mrdaju odatle.
To je druga trećina, sezonu su podelili na tri dela. Čekam da sve izađu pa da završim s tim, ionako sam zaboravio ko s kim, šta, kako.
Uzeo si mi pitanje iz usta. Vidim da se pominje na nekoliko podforuma?
Gledao sam kako ga hvale američki kritičari i svi su u fazonu kao ne smete ništa da znate pre nego pogledate i te fore. Film je u završnoj trećini neverovatno glup i nelogičan. Očekivao sam neko wow razrešenje misterije da će ono da me baš oduva kao La cara oculta recimo. Ovo je niđe veze. I da ko nije gledao La cara oculta učinite sebi uslugu ali ne gledajte trejler nikako jer je neki bog marketinga odlučio da stavi plot twist u reklamni materijal.
 
Poslednja izmena:
Juce sam nabacio HBO nalog po prvi put. Jel i dalje kvalitet slike ako pustam preko Windows racunara najbolji preko Microsoft Edge?
 
Nazalost, po info od distributera bice jos ukidanja sadrzaja sa HBO...
 
valjda neće Supernatural da sklone 😢 ostalo mi još ~4,75 sezona
 
Ako je Supernatural WB, a trebalo bi da jeste, mislim da je ugovor do kraja 2023. tako da si siguran... :)
 
It was first broadcast on September 13, 2005, on The WB, and subsequently became part of successor The CW's lineup.
pretpostavljam da se vodi pod WB 😀 mada, ne znam kakav sad važeći ugovor kad je HBO takoreći pod WB-om
 
Jeste WB... Pise dole pod online distribution...

Jako je komplikovano sa pravima, ima mnogo faktora, a cesto se desava da se i pored toga sto se preuzme neka firma, ne steknu prava dok ne isteknu za neku teritoriju, servis itd... Cesto su tu ukljuceni i lokalni distributeri, koji su do skoro imali prakticno mogucnost da sami dogovaraju prava za mnoge segmente, ali sa razvojem streaminga i ukidanjem barijera u vidu granica i trzista, sve se gleda i lokalni distributeri ostaju uglavnom samo za bioskope, TV i tvrde medije, a vrednost tih prava koja je ranije bila velika jako opada u koristi "streaming" prava... Ali treba vremena da se sve to sredi...
 
taman sam počeo da gledam mađarski informant kad oni ga skinuše...to je inače hbo europe produkcija...skinuo sam ga, ali nešto rip nije ok, slika ima neko seckanje...
 
Nazad
Vrh Dno