Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Apple tv+ ako sam dobro procitao, moze 6 strimova u isto vreme? To mi nesto puno. Da pravimo porodice? :D
 
Peacock od danas do utorka nudi akciju: 1.99$/mesecno narednih godinu dana ili 19.99$ godisnje. Sasvim fina akcija, tako da ko zeli moze da je iskoristi.
 
Pa radi apple tv i na android, kontam da se samo ulogujes sa podacima i to je to
Može se gledati na Android TV-u i drugim ne-Apple uređajima, ali navodno svako mora imati Apple ID kako bi ga domaćin porodice mogao dodati u porodicu. Ne postoje profili na AppleTV+ nego slično kao Spotify i YouTube, domaćin doda članove, svi članovi imaju odvojen mail i password.

In order to be able to invite someone to join your subscription, your co-subscriber must provide you with the email address or username used for his or her Apple account. If he or she does not have one, he or she will have to create one.
 
Peacock sta nudi, ima li ko ? Ima li prevoda?
@S03 sibni mi na private app za apple tv plus za andorid ili Viduu, sve sam probao , nista nema za download nigde!
 
Svakako uskoro se Hulu integriše u Disney+
To će se dogoditi samo u Americi, i to samo za korisnike koju su pretplaćeni na taj “bundle” Hulu i Disney+. Hulu aplikacije će i dalje postojati za one koju su pretplaćeni samo na Hulu.
Kod nas je to već integrirasano za sve pretplatnike.
 
Pa radi apple tv i na android, kontam da se samo ulogujes sa podacima i to je
Može se gledati na Android TV-u i drugim ne-Apple uređajima, ali navodno svako mora imati Apple ID kako bi ga domaćin porodice mogao dodati u porodicu. Ne postoje profili na AppleTV+ nego slično kao Spotify i YouTube, domaćin doda članove, svi članovi imaju odvojen mail i password.

In order to be able to invite someone to join your subscription, your co-subscriber must provide you with the email address or username used for his or her Apple account. If he or she does not have one, he or she will have to create one.

Ja imam turski Apple id. Da li je ovde kao za Youtube..da familija mora da je iz iste zemlje?
 
Krenuo sam da pitam da li je ko uspio da upali prime gaming ali pokusavajuci sa vpnom i poljskim brojem telefona uspio sam da mi suspenduju nalog :") cancelovao sam prime jer vise ni ne mogu da se loginujem ni pristupim vecin i opcija, to je moglo srecom pa makar cu refund dobiti.

krastavac, gaming mi je bio ~relativno~ bitan, a sad... Video-e skidacu kao do sad pa preko preko plexa dalje... Ne znam, i samo sa videom da uzmem opet ok, ali isplati li mi se opet cimat da otvorim a ionako prave da bude sve teze, npr preko turske i egipta nije htio... Ili ako ima neko da dijeli pa da ucestvujem bem ga..
 
Poslednja izmena:
Ne znam sta si pokusavao i zasto kad ne treba vpn za poljsku :)
Ja sam imao napravljen nalog na amazon.com.
Ulogovao se sa istim na poljski,platio prime i to je to.Radi sve ne treba vpn niti bilo kakve vratolomije.
 
Ja imam turski Apple id. Da li je ovde kao za Youtube..da familija mora da je iz iste zemlje?

AppleTV+ nema familiju, nema čak ni profile. Podeliš sa kim želiš podatke za logovanje i gledate na uređajima na kojima želite. AppleTV+ može i kod nas da se gleda.
 
Meni na Apple uredjaju ne izbacuje da mogu, a region mi je na Srbiju. Tj. imam app i kada ga otvorim samo pise library, nikakve dodatne opcije da mogu da platim i ostalo.
 
Meni na Apple uredjaju ne izbacuje da mogu, a region mi je na Srbiju. Tj. imam app i kada ga otvorim samo pise library, nikakve dodatne opcije da mogu da platim i ostalo.
AppleTV+ nije dostupan u Srbiji (aktivacija).
AppleTV+ nema familiju, nema čak ni profile. Podeliš sa kim želiš podatke za logovanje i gledate na uređajima na kojima želite. AppleTV+ može i kod nas da se gleda.
Nije istina da nema familiju. Kao što rekoh, Apple TV+ family funkcioniše na istom principu kao i YouTube Premium Family i Spotify Family. Svako napravi svoj nalog, a domaćin pošalje pozivnice članovima i tako ih doda u family. Na taj način svako ima svoj odvojen nalog (ukupno 6 naloga), a domaćin plaća.
IMG_2492.png

Naravno, mogu se i svi ulogovat na isti nalog, ali ne može vise ljudi istovremeno gledati na istom nalogu, a i predlozi i liste za gledanje bi onda bili zajednički.
 
Poslednja izmena:
Apple TV+ nije zvanično dostupan u Srbiji, nemojte da obmanjujete ljude ovde. To što može da se gleda otvaranjem naloga i izborim zemlje gde je dostupan ovaj servis i nekim akrobacijama nije isto.
 
Apple TV+ nije zvanično dostupan u Srbiji, nemojte da obmanjujete ljude ovde. To što može da se gleda otvaranjem naloga i izborim zemlje gde je dostupan ovaj servis i nekim akrobacijama nije isto.
Ko obmanjuje ljude? 😂 Obmana bi bila da nismo rekli da servis nije dostupan kod nas.

Prvi post kad je počela ova rasprava o Apple TV+:
Disney+ ima najviši bitrate, posle njega idu Netflix i Prime Video (slično). Apple TV+ rastura sa bitrateom na 4K rezoluciji, ali nije dostupan kod nas.

Posle su ljudi pitali da li se može ikako aktivirati i da se gleda ovde bez VPN-a, odgovoreno im je da to moguće preko drugog regiona.
 
Ko obmanjuje ljude? 😂 Obmana bi bila da nismo rekli da servis nije dostupan kod nas.

Prvi post kad je počela ova rasprava o Apple TV+:
Disney+ ima najviši bitrate, posle njega idu Netflix i Prime Video (slično). Apple TV+ rastura sa bitrateom na 4K rezoluciji, ali nije dostupan kod nas.

Posle su ljudi pitali da li se može ikako aktivirati i da se gleda ovde bez VPN-a, odgovoreno im je da to moguće preko drugog regiona.
Ti baš voliš da troluješ 😂 Bukvalno nekoliko postova uznad tvog trolovanja. Čovek napisa da može da se gleda… ispod post čoveka koji se čudi kako, jer ne može.
 
Ti baš voliš da troluješ 😂 Bukvalno nekoliko postova uznad tvog trolovanja. Čovek napisa da može da se gleda… ispod post čoveka koji se čudi kako, jer ne može.
Pa može da se gleda u Srbiji, ali uz prethodnu aktivaciju preko drugog regiona. Spomenuto najmanje 5 puta, a što ljudi čitaju samo zadnji post nije moj problem.
Mada, Blaham jeste bio nejasan u svom postu, priznajem.
 
Ne znam sta si pokusavao i zasto kad ne treba vpn za poljsku :)
Ja sam imao napravljen nalog na amazon.com.
Ulogovao se sa istim na poljski,platio prime i to je to.Radi sve ne treba vpn niti bilo kakve vratolomije.
Da, za gledanje, ali gaming ne moze da se aktivira, trazio je da se verifikuje broj telefona iz te drzave, to me 99% dotuklo. A iskreno gaming mi treba zbog twitch suba, free skinova i igara kad vec placam prime
 
Meni nije trazio nista.Ulogovao sam se najnormalnije.
 
Ne treba VPN ni za gledanje ni aktivaciju.
Ali potrebno je na nekom iOS uređaju imati postavljen region gde je Apple TV+ dostupan, gift card i to je to. Indija je najjeftinija, 1.09€.

Ko nema iOS uređaj, može napraviti apple ID online, redeemati gift card i aktivirati pretplatu na tv.apple.com/in
Znači za nas koji nemamo iOS uređaj, pravimo Apple ID online bez VPN-a i to na Indiju, kupimo gift karticu (gde? Na kom sajtu?) i onda aktiviramo pretplatu preko linka koji si ostavio.

Jel tako?

A možemo još 5 članova da ubacimo u familiju i nebitno je odakle gledaju (druga zemlja ili grad) samo je bitno da i oni na isti način naprave Apple ID i njima nije potrebna gift kartica?
 
Nazad
Vrh Dno