Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Vidim da se na "Prime Videu" pojavio srpski titl na nekim filmovima (gledam "Hobit" za sada).
Na "Rings of Power" za sada još nema.
Titl za Hobita postoji odavno, ja sam slucajno naleteo na njega kad sa nesto isprobavao. Mislim da su oni ubacili titlove za par filmova u nekom periodu, pa odustali od naseg jezika.
Ne bih se ja nadao da ce ikada poceti da ubacuje titlove za nas jezik.
 
Neki dan sreo prvi titl na Primu , The Gentlemen. Inace Disney pozeleneo😂😂
 
da li je uspeo neko da aktivira prime gaming uz prime video sto dolazi?
Znaci mesec dana sam pokusavao, uz svaki moguci VPN, ali nema sanse
uvek dobijam da moram da ubacim broj telefona.... sumnjam da je problem sto sam imao Amazon Uk i US , a sada Poland - ali nema sanse da provalim sta i kako
 
da li je uspeo neko da aktivira prime gaming uz prime video sto dolazi?
Znaci mesec dana sam pokusavao, uz svaki moguci VPN, ali nema sanse
uvek dobijam da moram da ubacim broj telefona.... sumnjam da je problem sto sam imao Amazon Uk i US , a sada Poland - ali nema sanse da provalim sta i kako
meni radi normalno. Na egipatskom nije htelo, na poljkom radi.
Bez vpn.
Ja imam nekoliko adresa i sada se baš i ne sećam koju sam stavio za šta, ali nije bilo baš nikakvih problema, samo jedan klik na activate i proradilo je.
 
Ista stvar, poljski radi bez probelma, egipatski nije hteo nikako.
 
Meni Luna prikazuje da ne radi u Poljskoj, već samo u US, UK, Nemačkoj, Kanadi, Francuskoj i Španiji. Koju zemlju ste stavili u podešavanjima?
 
Meni Luna prikazuje da ne radi u Poljskoj, već samo u US, UK, Nemačkoj, Kanadi, Francuskoj i Španiji. Koju zemlju ste stavili u podešavanjima?
Pa ako imaš pretplatu u Poljskoj, neće ti raditi. Ne radi ni meni na Turskoj pretplati. Samo ako imaš pretplatu u tim navedenim državama.
Ili da pokušaš na troubleshoot ići pa da vidiš da li se može nešto uraditi.

IMG_3621.jpeg
 
Pitao sam jer sam video da @TwistedMind i @syxxtreme imaju pretplate u Poljskoj, a radi im Luna (ako sam dobro razumeo njihove postove).
Pokušavao sam sa troubleshoot, ali nisam ništa uspeo.
 
Mene boli sto me Amazon dere a imamo 10% njihovog kataloga. Placam kao Amerikanac a gledam 10 posto. Bezobrazluk a medju najskupljima su ako ne i najskuplji.

Meni lokalizacija ne smeta,ukljucim eng titlove i udri.
 
Mene boli sto me Amazon dere a imamo 10% njihovog kataloga. Placam kao Amerikanac a gledam 10 posto. Bezobrazluk a medju najskupljima su ako ne i najskuplji.

Meni lokalizacija ne smeta,ukljucim eng titlove i udri.
Pa nije bas da plaćamo istu cenu kao Amerikanci. Oni plaćaju 15€, mi 7€.
Mada, kod nas je nelokalizovani Prime Video skuplji nego lokalizovani u zemljama Zapadne Evrope.

Evo u Belgiji košta 3€, u Holandiji 5€, u Portugaliji 3€ itd.

IMG_3671.png
 
Amazon ološi su uveli reklame i na regularnu cenu od 9€ mesečno koju svakako plaćam u DE, traže dodatna 3€ da ih isključe. Samo me brža isporuka bez plaćanja ispod 30€ drži da im ne otkažem i pređem na Poljsku ili koju god povoljniju zemlju koja je trenutno aktuelna. Mada se možda i predomislim uskoro...

Jel ima neko iskustva jel bi bilo reklama ako se uzme poljski Prime, a gleda u DE?
 
Jel ima neko iskustva jel bi bilo reklama ako se uzme poljski Prime, a gleda u DE?
Ne bi bilo reklama, ali bi imao pristup poljskoj ponudi Prime Videa, a ne nemačkoj, ozbirom da su obe države u EU (prema Zakonu o prekograničnoj prenosivosti digitalnih usluga EU).

Jedino kada bi uzeo egipatsku ili tursku pretplatu, gledao bi normalnu nemačku ponudu.
 
Hvala na informaciji. Koliko je egipatska i turska pretplata?

Mislim da je 33% od cene samo za reklame bezobrazno da traže. Da su rekli 1€ pa i ajde...
 
Jel može link do uputstva kako da se uzme Egipatski?
Postavio sam link do egipataskog Amazona u prethodnom postu.

Odabereš dole godišnju pretplatu, registruješ se sa mailom i ostalim podacima, pod adresu staviš random adresu nekog hotela u Egiptu, broj telefona koji imaš ili skip.
Dakle, ideš standardnu registraciju, samo dodaješ adresu iz EG.
VPN nije potreban ni za aktivaciju ni za gledanje.
 
Jel ima neko Xplore/Yettel TV/Orion/Iris (onaj koji ide preko mobilne postpaid pretplate) u zamenu za Hulu (sa ESPN+) ili HBO Max?
 
Da li je neko skoro produžio godišnju tursku pretplatu za Disney+ preko Gpaya?
Meni ističe jula meseca i stoji mi da se cena menja na 1350 lira, ali me interesuje da li mogu da se nadam da će proći automatska obnova.
 
Kolko ja znam Gpay vise ne radi za Disney+ samo preko Apple stora.
 
Da li je neko skoro produžio godišnju tursku pretplatu za Disney+ preko Gpaya?
Meni ističe jula meseca i stoji mi da se cena menja na 1350 lira, ali me interesuje da li mogu da se nadam da će proći automatska obnova.
Trebalo bi da ti prođe automatska obnova. Koliko znam, samo novi korisnici ne mogu više plaćati preko TR Gpay metode.
Meni, na primer, i dalje naplaćuju mesečno turski Spotify preko Gpaya. Ne znam da li ima razlike što je kod mene mesečna pretplata.

Disney+ mi naplaćuju 65TL mesečno preko Applea.
 
Meni ide obnova za 7 dana pa ću javiti da li je prošlo. Imam godišnju pretplatu preko Turske bila je ranije 400TL pa na 650TL sad je 1350TL. I dalje je dosta jeftinije pa ću nastaviti da plaćam
 
Jel ima nesto slicno ovom sajtu za HBO ili SkyShowtime, gde moze da se vidi sadrzaj za vasu regiju iako niste pretplatnik Netflix-a? Ovde je prosto, ukucate broj neke kategorije i izbaci vam link gde kad npr izabarete Trilere izadje vam ovo? Jel postoji nesto ovako za HBO Max ili SkyShowtime?
 
justwatch.com možda? spominjano je u temi za SkyShowtime
 
Znam za njega, al to moras kucati jedan po jedan film/seriju pojedinacno pa da gledas sta je gde dostpuno. Ovo ovako je mnogo lakse :D

edit: nebitno, nasao sam nacin... nisam dovoljno koristio ovaj JustWatch ocigledno 🤦‍♂️
 
Poslednja izmena:
Jel SkyShowtime isto što i Sky u Nemačkoj i jel može tamo da se koristi?
Jel ima neka varijanta za jeftini Paramount koji bi mogao da se koristi u Nemačkoj?
 
Nazad
Vrh Dno