Šta je novo?

Hbo Max Disney+ Hulu Amazon prime video Netflix

Pokusavam da nadjem na googlu ali ako neko zna ova ogranicenja Apple za filmove rating sta je kao za odrasle A ili U?
Ja stavio na A nekako mi logicno iza ovog od 16god.

1701297604346.png
Napokon, nakon brojnih komplikacija. Uživaj.

Jel ti na kraju problem bio u gift cardu ili?

Ne nije giftcard ocigledno sajt nesto zeza, na aplikaciji Apple Music proslo iz cuga.

Hvala
 
Gledam sad Disney+ indija i pitam se jel moze i on da se plati gifcardom sa Apple accounta a da se ne koristi uredjaj Iphone itd.
Recimo preko windows store intunes?
 
Elem usao sam na Apple tv plus, uplaceno tj reddemovano preko apple musica,medjutim kao da nije 4k alika na aplikaciji apple tv +, sta kazes ti @S03
 
Znas i sam da imam Vidaa u ,pa preko zte uredjaja hiperneta skinuo na android apple tv,mislim da je tu problem,cekam onda oficojalni app za apple tv od Hisensa
 
Nece da moze, nikada ti se nece pojaviti u prodavnici ako nisi EU ili US.
Jedino da promenis region na televizoru na neki gde je podrzan Apple TV.
 
Sad sam gledao recimo ja ako promenim na Germany imam AppleTV u prodavnici, ali gubim sve domace aplikacije( Iris, EON, HBOMAX)
To moje ukucane ne bi bas odusevilo.
 
Nisam probao,probacu kuci,ali pusta disney + u 4k 100 posto
 
Da. Međutim, imam i Android TV na kojem sam ATV skinuo sa Downloader aplikacije i radi u 4K takođe.
Ja imam Sony Google TV i sideload-ovao sam ATV aplikaciju, ali nikako ne mogu da je nateram da radi :( Pojavi mi se među aplikacijama, pokrenem je, prijavim se sa indijskim nalogom, ali mi kaže da region nije podržan i vrati me na početak. Kada isključim i ponovo uključim TV, ATV aplikacija jednostavno nestane, kontam zbog tog regiona (mislim da je ona došla unapred instalirana na TV-u, ali je sve vreme sakrivena zbog regiona).

Sa druge strane, instalirao sam ATV aplikaciju na PS5 i tu radi valjano, s tim što ne aktivira Dolby Vision na sadržaju pošto ga PS ne podržava. Takođe, Airplay sa iPhone-a 6+ radi besprekorno (to me baš iznenadilo), pušta brzo, aktivira DV.
 
Nemojte da koristite skracenice ATV za Apple TV, to je skracenica za Android TV.
Meni isto javlja na Shieldu i AFT da je pogresan region (cak i sa VPN) ali radi normalno.
To mi se nije desavalo nikada dok sam imao AppleTV na US regionu.
 
AppleTV+ nije dostupan u Srbiji (aktivacija).

Nije istina da nema familiju. Kao što rekoh, Apple TV+ family funkcioniše na istom principu kao i YouTube Premium Family i Spotify Family. Svako napravi svoj nalog, a domaćin pošalje pozivnice članovima i tako ih doda u family. Na taj način svako ima svoj odvojen nalog (ukupno 6 naloga), a domaćin plaća.
Pogledajte prilog 414770

Naravno, mogu se i svi ulogovat na isti nalog, ali ne može vise ljudi istovremeno gledati na istom nalogu, a i predlozi i liste za gledanje bi onda bili zajednički.
Drug reci mi konkretno da li svako od tih ljudi pravi APPLE ID ili ? Druga stvar gde namestiti family sharing akda pise da mora preko imaca, iphonea itd! Nigde ne nalazim family sharing opciju da bi nekog invitovao! Hvala
 
Svako mora da ima odvojen Apple ID na Indiju, kolega je to već napisao u postu koji su citirao. Family Sharing, koliko znam, može da se podesi samo preko nekog Apple uređaja. Ovde ima više informacija:

 
Svako mora da ima odvojen Apple ID na Indiju, kolega je to već napisao u postu koji su citirao. Family Sharing, koliko znam, može da se podesi samo preko nekog Apple uređaja. Ovde ima više informacija:

Skapirao znaci nista od mene,nemam apple uredjaj :] hteo kolegi sa foruma da dam measto u familiji

Elem nameateno 4k na apple tv, u podrsavanju boxa sam uradio
 
Ne mora tako, ja sam sa kolegom ovde prosle godine delio.
Moze da se aktivira uredjaj ko kad sebi aktiviras drugi ili treci, samo ti taj kolega posalje sta vidi na ekranu.
Znaci ne dajes ID i pw vec mu aktiviras jedan uredjaj.
 
Ne mora tako, ja sam sa kolegom ovde prosle godine delio.
Moze da se aktivira uredjaj ko kad sebi aktiviras drugi ili treci, samo ti taj kolega posalje sta vidi na ekranu.
Znaci ne dajes ID i pw vec mu aktiviras jedan uredjaj.
Moram da priznam da nisam to razumeo :]
 
Nazad
Vrh Dno