Šta je novo?

HBO GO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta je bolje uzeti hbo go preko paketa sbb ili onako? 🤔
 
Isto je, samo što preko SBB-a uz HBO GO dobiješ i HBO i Cinemax TV kanale.
 
A u kojem paketu se dobija HBO GO kod SBB-a, Premium? Ja trenutno plaćam direktno HBO GO.

Ono što piše u opisu kod SBB-a jeste da se dobija HBO OD, e sad da li je to ista usluga kao HBO GO?
 
HBO Premium paket (720 din). Uključuje HBO i Cinemax kanale + HBO OD na eon boxu + HBO GO
 
Drustvo, kako instalitati Hbo go na Tesla smart tv-u? Kaze drug nema ga na njihovoj prodavnici aplikacija
 
Zna li neko kako da se reši onaj problem 5.1 kada se koristi HBO GO na Smart TV-u? Uopšte neće da pušta sadržaj. Imam FOX TV 40DLE178.
 
Mi stick ces pre naći da kupis mada je FS nijansu brzi
 
Ova verzija sa apkmirror za fire 4k što je postavio @midlfinger lepo radi,
osim što ne može sa strelicama levo-desno da se preskače reprodukcija, već ima samo ubrzavanje koje uz zamrzne sliku pa je još neupotrebljivije.
Teško je i pretpostaviti da ne postoji takva funkcija u programu.
 
Zna li neko kako da se reši onaj problem 5.1 kada se koristi HBO GO na Smart TV-u? Uopšte neće da pušta sadržaj. Imam FOX TV 40DLE178.
Najelegantnije rešenje je kao što napisaše ljudi pre mene je kupovina mi tv sticka. To ti je investicija od nekih 40-45€.
Ako baš nećeš da daješ pare na to, jedino rešenje ti je da instaliraš Kodi 18.9 Leia, i da podesiš preko njega. Ako se dobro sećam potrebno je da instaliraš HGO adon i onda ćeš moći da gledaš.
 
Najelegantnije rešenje je kao što napisaše ljudi pre mene je kupovina mi tv sticka. To ti je investicija od nekih 40-45€.
Ako baš nećeš da daješ pare na to, jedino rešenje ti je da instaliraš Kodi 18.9 Leia, i da podesiš preko njega. Ako se dobro sećam potrebno je da instaliraš HGO adon i onda ćeš moći da gledaš.
Da, ovo je najbolje resenje. Radi brze nego aplikacija na Lg smart tv-u.
 
Mi stick - rezolucija 1920 × 1080 px.
Mi box s - rezolucija 3840 x 2160 px.

Vidi šta ti treba, pa izaberi.
 
Da ne brbam sada po temi...

Da li neko pouzdano zna da li ima fora da se HBOgo (SBB) "natera" da radi u Nemačkoj?
Preko pc (chrome) bi se gledalo.
Probano više besplatnih vpn (lokacija nameštena na Srbiju), ali stalno iskače regionalna restrikcija.

Hvala
 
Ja sam i zaboravio šta sam sve probao, ali uglavnom bez uspeha za HBOgo. Kažu ljudi da je (bar ranije) radio preko VPN Express, ali ga nije isplativo uzeti samo zbog HBOgo, jer je skuplji od HBOgo pretplate.
 
Nadji modovan vpn express pa probaj. Samo na 7 dana moras novu email adresu da kucas.
 
Dok sam bio preko samo sam instalirao tu UrbanVPN ekstenziju na firefoxu, i sve je radilo ok.. koristio sam samo za HBOgo..
 
Od nedavno mi se dešava da ne mogu da pustim nijedan flim/seriju preko HBO GO. Poruka koju izbacuje je u prilogu. Čišćenje keša i reset telefona ne pomažu, a isto se desava na WiFi i mobilnoj mreži.
Jel imao još neko slično iskustvo i kako rešiti? Screenshot_2021-05-03-23-17-14.png
 
Meni se ako se dobro sećam, ovakva greška javila kada mi je istekla pretplata.
 
Probao sve živo, i reinstalaciju aplikacije ali ne pomaže. Račun je plaćen, a na druga dva telefona mi radi. Uopšte mi nije jasno šta se dešava, jer je ista verzija aplikacije radila do pre desetak dana.
 
^ Možda si ispucao maksimalan broj registrovanih uređaja, ali koliko ja znam broj uređaja nije ograničen bar ova verzija koja se dobija uz SBB Premium.

Što se tiče VPN pitanja, hvala svima na savetima, preneću burazeru, pa će probati u Nemačkoj. Javljam rezultat.
 
@nemanja123 sto ne pozoves HBO? Meni su vrpo brzo resili problem sa nalogom bukvalno 3min poziva.
phone
Broj telefona
+381 (800) 500805
email
E-mail
[email protected]
opening-hours
Radno vremem
Ponedeljak - petak
10.00-23.00
Subotom, nedeljom i praznicima
12.00-18.00
 
Koristim HBO GO na Mi box 4s i od sinoć prilikom reprodukcije nemam sliku a zvuk i titl idu najnormalnije. Da li neko ima isti problem?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno